Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πας καλά ρε συ!!!!!

Έλα και μου έχει ανέβη η πίεση και θα πάρω κι άλλο χαπάκι!

Βεβήλωση

..................

...................

Κρίμα!

Τι είναι αυτό που δεν καταλαβαίνεις

Συγνώμη

SYGNOMI+3.JPEG

Είμαι κουρασμένος, επί 5 ώρες διαβάζω ότι σχόλια μπορείτε να φανταστείτε, και έχω χάλια ψυχολογία σήμερα για διάφορους άλλους λόγους.

Link to comment
Share on other sites

ξερω ασχετο αλλα

duolingo.com

Εχω κανει το 3ο lesson στα γερμανικα και τα παω καλα :D

ουφ το ειπα σε καποιον

Τι γερμανικα; Τι λεγαμε;Μα τι λεγαμε;

Δεν ειπαμε κινεζικα;

Νιν Χαο ΤΖουνγκο, Νι Χαο Σιλα.

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8D5dSOr-b9Q

Link to comment
Share on other sites

Αυτό τον καιρό δουλεύω πάνω σε ένα cluster-άκι σε μια εταιρία. Κάθε φορά που βάζει χέρι ένας μηχανικός της εταιρίας, κάτι χαλάει και μετά τρέχω να το φτιάξω σαν τον μακάκα. Υποτίθεται ότι σήμερα του έδωσα κάποιες ώρες αποκλειστικότητα για να κάνει stress testing. Τι έκανε, ένας θεός ξέρει... Τι φταίω *&^%$*^@#%@&%^@#*%?

Link to comment
Share on other sites

ουφ αρκετα πια πηγε 4,15 :yawn:...χάζευα στο couchserfing...αρκετά ενδιαφέρον concept και αποκτάς νέες εμπειρίες. να ουμ..

παω για νανι και επιστροφή στη σκληρή πραγματικότητα με το 1ο μαθημα της εξεταστικής...

αντε 10 μερες ακομα

Link to comment
Share on other sites

ουφ αρκετα πια πηγε 4,15 :yawn:...χάζευα στο couchserfing...αρκετά ενδιαφέρον concept και αποκτάς νέες εμπειρίες. να ουμ..

παω για νανι και επιστροφή στη σκληρή πραγματικότητα με το 1ο μαθημα της εξεταστικής...

αντε 10 μερες ακομα

Που να δεις ομότητες και σκληρότητες από Οκτώβρη που μπαίνει το νέο εξάμηνο. Σαν τους Βέγγους μας τρέχανε να πάρουμε εργαστήρια και να τα περάσουμε γιατί από επόμενο εξάμηνο ο Θεός και η ψυχή μας.

Τουλάχιστον πήρα 5 και πέρασα τα 4, κάτι είναι αυτό μέσα στη χρόνια κατάθλιψη που λέγεται προπτυχιακή φοίτηση :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Για ποια λεφτά συζητάς Αντώνη;

Ο άνθρωπος έχει Alzheimer!

Δουλευόμαστε μεταξύ μας ότι έχουμε πρόεδρο;

ΥΓ Δεν θυμάμαι σε ποια εκδήλωση του στρατού έδωσε 30 € σε κάτι ανώτατους αξιωματικούς για να πιούνε μπίρες : )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.