Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ο καιρος ειναι ανωμαλος, εδω κατω παντως παει καλα...28 βαθμους μεσα εξω δροσια

Ζέστη έχει και εδώ, αλλά θα ρίξει καμμιά σταγόνα μάλλον, οι κεραυνοί που είδα ( once :D ) θα είναι κατά την Πεύκη ή εκεί κοντά που είναι ο Deninhos :p

Link to comment
Share on other sites

Καπάκια, έχω ίσα ίσα μια χαραμάδα στην μπαλκονόπορτα και για ένα κλάσμα βλέπω έξω σαν να με τραβάνε φωτογραφία...

10-20sec αργότερα, μπουμπουνητό και τρίζει το πορτάκι του πίνακα στο διάδρομο :upside:

Link to comment
Share on other sites

Καπάκια, έχω ίσα ίσα μια χαραμάδα στην μπαλκονόπορτα και για ένα κλάσμα βλέπω έξω σαν να με τραβάνε φωτογραφία...

10-20sec αργότερα, μπουμπουνητό και τρίζει το πορτάκι του πίνακα στο διάδρομο :upside:

γειτονάκι; same sh1t here

Link to comment
Share on other sites

<15mb το app. ~120mb ελευθερα στην εσωτερικη μνημη (και αλλα τοσα στην RAM). καμποσα GB στην SD.

"Insufficient storage available"

[.ιμγ]http://φακ γκουγκλ.τζιΑρ[/ιμγ]

Γι' αυτό μέχρι να νοιώσει η Google μόνο κινητό με μεγάλη αρχική μνήμη. Μην μου πείτε ότι φίφες τύπου ext2sd, data2sd κλπ είναι λύση

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.