Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τι μανία έχει πιάσει το Μυραλή να αγνοεί τους κανόνες που απαγορεύουν τα πολιτικά ανέκδοτα. Και όχι, τα υπερατού ΔΕΝ είναι πολιτικό ανέκδοτο, είναι σάτιρα της πολιτικής σκηνής. Ολόκληρης, όχι ενός μέρους της. Τέλος συζήτησης.

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μωρε νευριασε κι ο μυραλις, παρε εδω λογω για μπαν να ανατριχιασεις:

Αιτία: Χρήση υβριστικής γλώσσας

-------

Αραπιά; Λάθρο; Η επόμενη φορά θα έχει thread ban αορίστου χρόνου και ένα μήνα ban από όλο το site.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14026]jiohkor3[/MENTION], [MENTION=2868]Myralis[/MENTION]

Κάτι μου λέει ότι η εξουσία είναι λίγο αυστηρότερη μαζί σας επειδή είστε... repeat offenders που λένε στο χωριό μου. :hehe:

Η αραπιά / Ο Ζούπερμαν από μόνα τους, χωρίς την προϊστορία, μάλλον θα συναντούσαν περισσότερη κατανόηση.

'μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Έ.. κάποια στιγμή το στοχευμένο ανέκδοτο, καταντάει βαρετό βλέπεις...

ΔΕ μπορείς να ποστάρεις το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο και το ίδιο ....

Ε????

Είδες πως βαρέθηκες και εσύ να διαβάσεις τόοοοσες φορές το και το ίδιο ?????

Link to comment
Share on other sites

Technically speaking, ούτε το ίδιο ήταν αγαπητέ paparoach, ούτε παραλαγές.

Την προηγούμενη φορά που έφαγα ban δεν είχα βάλει κάτι για το εν λόγω πολιτικό κόμμα.

Και, δεν ήταν κάποια παραλαγή, άλλο πράγμα στηλιτευουν το μεγαλύτερο ποσοστό των ανεκδότων για αυτό το κόμμα, άλλο πράγμα έδειχνε η εικόνα.

Link to comment
Share on other sites

κοίτα. δες το και απο την άλλη πλευρά. Τα παιδιά διαχειρίζονται το φόρουμ και αν κάποια πολιτική ομάδα δει αυτή την σάτιρα εδώ θα μπλέξουν αυτοί. απλά θέλουν το κούτελο τους καθαρό.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι θα μου πει κάποιος ποιος διάολο σκέφτηκε το:

ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ: Kεντρική να έχει αυτό το URL;

apolafste.ipefthina OK (απλοποιημένο)

apolayste.ypeythyna OK (ορθογραφημένο greeklish / σωστό βάσει προτύπου μεταγραφής)

apolafste.ypefthyna OK (εναλλακτικό βάσει προτύπου)

απολαυστε.υπευθυνα OK (ελληνικά άτονα)

apolafste.ypefthina NOT !@#!@#$ OK

Σιχτίρ πια με τις εμμονές μου...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.