Jump to content




DJD

Recommended Posts

i know ακουω διαφορα απο γνωστους.

Τετοια όρεξη πάντως απορώ που τη βρίσκουν :/

Χαμηλότερο IQ περισσότερη χαρά ( ignorance is bliss... )

Δυστυχώς όσο πιο έξυπνος είναι κανείς τόσο πιο δύσκολα ικανοποιείται και νοιώθει χαρά...

Link to comment
Share on other sites

Χαμηλότερο IQ περισσότερη χαρά ( ignorance is bliss... )

Δυστυχώς όσο πιο έξυπνος είναι κανείς τόσο πιο δύσκολα ικανοποιείται και νοιώθει χαρά...

Οι τυποι εχουν πιει το βοσπορο εκει ρε σεις γιαυτο χωροπηδανε ολη μερα....νηφάλιος δεν παιζει εκει μεσα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ να αρχίσω να πίνω για να μεθύσω πριν πέσει ο ήλιος.

Και το πρωί στις διακοπές θέλω ησυχία.. γαλήνη..

The Useless Web

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Οι τυποι εχουν πιει το βοσπορο εκει ρε σεις γιαυτο χωροπηδανε ολη μερα....νηφάλιος δεν παιζει εκει μεσα!

Μπα, μη το λες.

Και πρίν πιούνε τον βόσπορο το 90% αυτών εκεί έτσι κάνουνε.

Link to comment
Share on other sites

Μπα, μη το λες.

Και πρίν πιούνε τον βόσπορο το 90% αυτών εκεί έτσι κάνουνε.

Ναι όντως. Το 90% όσων πηγαίνουν στο super paradise χορεύουν σαν ξεβιδωμένα γενικότερα. Τι πίνουν εκεί, τι τρώνε σουβλάκια στη πλατεία, χορεύουν μες την τρελή χαρά.

Το ποσοστό να φανταστώ είναι και πάλι αλάνθαστο, χρησιμοποιώντας την επιστημονική μέθοδο Peppa? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως. Το 90% όσων πηγαίνουν στο super paradise χορεύουν σαν ξεβιδωμένα γενικότερα. Τι πίνουν εκεί, τι τρώνε σουβλάκια στη πλατεία, χορεύουν μες την τρελή χαρά.

Το ποσοστό να φανταστώ είναι και πάλι αλάνθαστο, χρησιμοποιώντας την επιστημονική μέθοδο Peppa? :hehe:

Έχω κάνει γκάλοπ.

Πρός τι η ειρωνία ?

( υ.γ. από το βίντεο που βάλατε ο ξαδερφός μου ξέρει γύρω στα 20 άτομα... και κάτι χαζογκομενάκια που τριγυρνάνε στο Κεφαλάρι τον χειμώνα είναι στο παρών βίντεο και ξέρουνε άλλα τόσα άτομα εκεί. )

Μάλλον δεν συναναστρέφεσαι συχνά με τέτοιες ηλικίες και τέτοιου τύπου παιδάκια

Link to comment
Share on other sites

Πρός τι η ειρωνία ?

Έχω κάνει γκάλοπ.

Μπορώ να κάνω κάτι άλλο σε τέτοιες απαντήσεις?

Και εμένα ο κολλητός του ξάδερφου του γνωστού του γκόμενου της θείας μου, έχει μαμήσει τη μισή μύκονο και μου έχει πει ότι πίνουν και κάνουν έτσι. Κατά τα άλλα διαβάζουν ντοστογιεφσκι και σχολιάζουν την πολιτική επικαιρότητα. Ωραίο επιχείρημα ε?

Link to comment
Share on other sites

Ότι δίνεις εισπράτεις... αν δεν θες τέτοιες απαντήσεις δεν ξεκινάς "συζήτηση" ειρωνικά...

Στο κάτω κάτω, άποψη μου, άποψη σου.

Δεν θα το κάνουμε κυπριακό ούτε έχω την όρεξη να το κάνω, απαξιώ.

Link to comment
Share on other sites

Μπα, μη το λες.

Και πρίν πιούνε τον βόσπορο το 90% αυτών εκεί έτσι κάνουνε.

Όπως τα λέει είναι.

Εγώ προτιμώ τραγουδάκια πιο χαλαρά έτσι... και ποτάκι σε μπαρ με θέα τη θάλασσα, φίλους και αστέρια. Και τέτοια τελοσπάντων, αντί να ξεβιδωνόμαστε σε ένα γκαραζ. :hehe:

[ame]

[/ame]
Link to comment
Share on other sites

Χωρις να θελω να σας τρομάξω, το γεγονός ότι από τις 4:56 που έκανε την δονηση των 4.5 ριχτερ, δεν εχει γίνει μετασεισμός ουτε ένας συμφωνα με το seismoi, σημαίνει ότι δεν ήταν κύριος, άρα έπεται μεγαλύτερος ...

www.seismoi.gr

Έγινε επεξεργασία από Valadis92
Link to comment
Share on other sites

Εδω η μανα μου περιμένει εδω και 10 χρονια να κανει παλι μεγάλο σεισμό στο Λουτράκι ( ο προηγούμενος ειχε γκρεμίσει το μισο σπιτι το 80'κατι) αφου στο σπιτι τωρα εκει εχει κανει πατεντα με κουδουνια ωστε αμα γινει να τον ακουσουμε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.