Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πρόσφατα είδα ότι σε ένα από τα δωμάτια απέναντι (πάλι φοιτητικές εστίες όπως και το δικό μου κτήριο), έχει στον τοίχο την πολύχρωμη σημαία των ομοφυλόφιλων..

(Έπρεπε να είναι βράδυ για να μην καθρεφτίζει το τζάμι, να έχει ανοιχτή κουρτίνα και ανοιχτό το φως μέσα στο δωμάτιο.)

Να κοιτάζω με την ελπίδα να δω lesbian action ή να μη ξανακοιτάξω ποτέ έξω από το μπαλκόνι μου μην δω κάτι που δεν θέλω να δω?

Νομίζω ότι αν παρατηρήσεις το δωμάτιο θα διαπιστώσεις τι πρέπει να κάνεις.

Σε γενικές γραμμές αν έχει αφίσες από Metal, ρόπαλα, βάρη κλπ, θα είναι λεσβίες, ενώ αν είναι ροζ με πεταλουδίτσες, σε βλέπω να θέλεις ψυχολόγο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

H χθεσινη μερα θα μεινει στην ιστορια σαν η ημερα που η NVidia σφαγιασε τα fanboy της. Σημερα σε γειτονικο forum προσπαθουνε να ξεφορτωσουν ολοι

σε λογικες τιμες για αγοραστες με IQ ραδικιου

τις last gen καρτες τους

Πρασινο αιμα λεμε :hehe:

Έγινε επεξεργασία από narta
Link to comment
Share on other sites

γιατι τι εγινε?

GTX770 αποδοση ~10%-15% καλυτερη απο GTX680

GTX770 ~410€

GTX680 μεταχειρησμενες ζητανε 400€ - 450€ :rofl::rofl::rofl:

GTX670 μεταχειρησμενες ζητανε 350€ :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Στα 250 ισως :hehe::hehe::hehe::hehe:

Πριν απο λιγες μερες

GTX Titan 1.000€+

GTX780 απόδοση -5%, 650€

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι πολλά από 8800gt αν και το μόνο που θυμάμαι είναι ότι ήταν τρελό vfm απλά εδώ η εταιρία "έσφαξε" όσους πήγανε και δώσανε κασεράκι για να έχουν premium προϊόν ειδικά υλοποιήσεις DCU II κοκ.

Sent from my Optimus G using Tapatalk 4 Beta

Link to comment
Share on other sites

μλκ μου την έχουνε πέσει 3 κουκουβάγιες έξω από το δωμάτιο και γκαρίζουν σα μανιασμένες.

βγήκα στη βέραντα και άναψα το φως

μια από αυτές με κοίταζε ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΠΑ

:...:

Link to comment
Share on other sites

GTX770 αποδοση ~10%-15% καλυτερη απο GTX680

Ο bro έχει 680. Περαστικά του!

μλκ μου την έχουνε πέσει 3 κουκουβάγιες έξω από το δωμάτιο και γκαρίζουν σα μανιασμένες.

βγήκα στη βέραντα και άναψα το φως

μια από αυτές με κοίταζε ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΠΑ

:...:

Έχεις μια καλή ευκαιρία να βγάλεις μοναδικές φωτογραφίες πτηνών. Μη την αφήσεις να πάει χαμένη!

Link to comment
Share on other sites

μλκ μου την έχουνε πέσει 3 κουκουβάγιες έξω από το δωμάτιο και γκαρίζουν σα μανιασμένες.

βγήκα στη βέραντα και άναψα το φως

μια από αυτές με κοίταζε ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΠΑ

:...:

h5A706082

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα είδα ότι σε ένα από τα δωμάτια απέναντι (πάλι φοιτητικές εστίες όπως και το δικό μου κτήριο), έχει στον τοίχο την πολύχρωμη σημαία των ομοφυλόφιλων..

(Έπρεπε να είναι βράδυ για να μην καθρεφτίζει το τζάμι, να έχει ανοιχτή κουρτίνα και ανοιχτό το φως μέσα στο δωμάτιο.)

Να κοιτάζω με την ελπίδα να δω lesbian action ή να μη ξανακοιτάξω ποτέ έξω από το μπαλκόνι μου μην δω κάτι που δεν θέλω να δω?

Νομίζω ότι αν παρατηρήσεις το δωμάτιο θα διαπιστώσεις τι πρέπει να κάνεις.

Σε γενικές γραμμές αν έχει αφίσες από Metal, ρόπαλα, βάρη κλπ, θα είναι λεσβίες, ενώ αν είναι ροζ με πεταλουδίτσες, σε βλέπω να θέλεις ψυχολόγο :hehe:

i bet on lesbian
My bet is on "political statement". No sex had whatsoever.

/2¢

Γατάκια...

Γκέησες είναι, απο αυτό το είδος που θέλει να περαστεί για γυναίκα αλλα καταλήγει να κάνει πολύ χειρότερα απο μία. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.