Jump to content




DJD

Recommended Posts

[maniac on]και όμως,εχω και εκεί σίτα καθώς και στον φωταγωγό του μπάνιου[maniac off] :p

Η καμινάδα από το τζάκι κλείνει τελοιίως, δεν χρειάζεται σίτα.

Και ναι, στο Π.Φάληρο έχουμε σίτες σε ότι πόρτα και παράθυρο υπάρχει..

Οι φωταγωγοί είναι οι πιο επικίνδυνοι να σου μπουν κατσαρίδες.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα πήγα και κοίταξα το θέμα με το αυτή μου :fie: όπου εδώ και τέσσερις μέρες το δεξί το αισθανόμουν πιο βαρί χωρίς να με πονάει ....

κάναμε μια βλακεία αν αερίζεται όλα οκ κάναμε το άλλο με τις συχνότητες

αποτέλεσμα 20db κάτω σχεδόν σε όλες τις συχνότητες από το αριστερό που μαμάει και δέρνει :p και του το είπα από την αρχή είναι μία οκτάβα κάτω και γέλαγε και πριν και μετά την εξέταση ......

τέλος πάντων κάπου λέει στην αγωγιμότητα κάτι το νεύρο (εγώ -γιατρέ να του ρίξω κάμποση τάση να ξεμπουκώσει) τώρα μου έδωσε κορτιζόνη 16mg και ένα άλλο 1200mg να χαπακώνομαι για 9 μέρες μπας και το προλάβουμε και φτιάξει , αλλιώς κλάφτα χαράλαμπε την άλλη παρασκευή θα ξέρω αποτελέσματα :jump1: μακάρι όλα να πάνε καλά και να μην χρειαστώ τίποτα άλλο !

Link to comment
Share on other sites

σήμερα πήγα και κοίταξα το θέμα με το αυτή μου :fie: όπου εδώ και τέσσερις μέρες το δεξί το αισθανόμουν πιο βαρί χωρίς να με πονάει ....

κάναμε μια βλακεία αν αερίζεται όλα οκ κάναμε το άλλο με τις συχνότητες

αποτέλεσμα 20db κάτω σχεδόν σε όλες τις συχνότητες από το αριστερό που μαμάει και δέρνει :p και του το είπα από την αρχή είναι μία οκτάβα κάτω και γέλαγε και πριν και μετά την εξέταση ......

τέλος πάντων κάπου λέει στην αγωγιμότητα κάτι το νεύρο (εγώ -γιατρέ να του ρίξω κάμποση τάση να ξεμπουκώσει) τώρα μου έδωσε κορτιζόνη 16mg και ένα άλλο 1200mg να χαπακώνομαι για 9 μέρες μπας και το προλάβουμε και φτιάξει , αλλιώς κλάφτα χαράλαμπε την άλλη παρασκευή θα ξέρω αποτελέσματα :jump1: μακάρι όλα να πάνε καλά και να μην χρειαστώ τίποτα άλλο !

Nootrop ειναι το 1200? Μακάρι να το προλαβες ,δεν το πρόλαβα και έχω ένα μόνιμο σφύριγμα και 15db κάτω στη συχνότητα του σφυρίγματος αλλά έμενα είναι stereo.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω καν αν ταιριάζει στην πάθησή σου, αλλά να το ψάξεις: στο ναυτικό νοσοκομείο αθηνών έχουν μια μονάδα υπερβαρικής ιατρικής (ή κάτι τέτοιο :p) που στέλνουν κόσμο με προβλήματα ακοής. ψάξτο πάντως και μην το αφήσεις έτσι.

Link to comment
Share on other sites

μόλις ξέκανα με τη σκούπα ένα έντομο της οικογενείας μεγαλοφακινφρεακιν' κατσαριδιους -ευτυχώς στο μπαλκόνι,1 δάχτυλο μήκος τουλάχιστο.απαίσια πλάσματα :nada:

κινούνται σαν να έχουν πάρει αναβολικά εντωμεταξύ,νομίζω ότι μερικές πετάνε κιόλας//φακκκκκ

Προχθες ο σκυλος ηταν εξαιρετικα ησυχος καπου στο σπιτι.

Προφανως μου φανηκε περιεργο και αρχισα να τον ψαχνω.

Βγαινω στη βεραντα, καθεται ο αρχοντας...

Κοιταω κατω απο τη δεξια πατουσα κατι μαυρο, Τεεεεεεντ ασ'τοοοο...

Σηκωνει το ποδι, μια κατσαριδα προσπαθει να ξεφυγει... Παρ'τοοο του λεω τσααααακ τη ξανα παταει :hehe:

Χαλαρος εγω, μπαινω στο σπιτι, παιρνω οινοπνευμα, αναπτηρα και τη καψαμε ομορφα παρεα... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί μια παντόφλα δεν είναι ποτέ αρκετή.

Ο Πολωνός είναι ο τύπος που έχει τα κλειδιά του σπιτιού αλλά θα ανοίξει την πόρτα με 12 κιλά ΤΝΤ ή με κλωτσιά Μπρους-Λι.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί μια παντόφλα δεν είναι ποτέ αρκετή.

Ο Πολωνός είναι ο τύπος που έχει τα κλειδιά του σπιτιού αλλά θα ανοίξει την πόρτα με 12 κιλά ΤΝΤ ή με κλωτσιά Μπρους-Λι.

1ον αηδιαζω να τη πατησω, 2ον αφηνει αυγα τη στιγμη που τη πατας, 3ον απο μικρος ειχα μια ταση πυρομανιας :hehe:

Αν ο σκύλος σου κάποια μέρα δεν κάθεται φρόνημα, απλά δείξε του τον αναπτήρα με το οινόπνευμα.

Μεχρι στιγμης τον κανω καλα, οταν μεγαλωσει φοβαμαι μη μου τα δειξει εκεινος ! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Προχθες ο σκυλος ηταν εξαιρετικα ησυχος καπου στο σπιτι.

Προφανως μου φανηκε περιεργο και αρχισα να τον ψαχνω.

Βγαινω στη βεραντα, καθεται ο αρχοντας...

Κοιταω κατω απο τη δεξια πατουσα κατι μαυρο, Τεεεεεεντ ασ'τοοοο...

Σηκωνει το ποδι, μια κατσαριδα προσπαθει να ξεφυγει... Παρ'τοοο του λεω τσααααακ τη ξανα παταει :hehe:

Χαλαρος εγω, μπαινω στο σπιτι, παιρνω οινοπνευμα, αναπτηρα και τη καψαμε ομορφα παρεα... :hehe:

Εγώ τις έκαιγα με AXE+αναπτήρα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τις έκαιγα με AXE+αναπτήρα :hehe:

Μιας και το ανέφερες, μου είπαν ότι το Noxzema stick είναι ίδιο με το καταργηθέν Old Spice.

Επίσης μια συνταγή για χειροποίητο αποσμητικό:

Αρωμα Ικαριας: φυσικα καλλυντικα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.