Jump to content




DJD

Recommended Posts

Εντάξει, σιγά σιγά τον συνηθίζω. Μπορεί στο τέλος να μου αρέσει κιόλας.

Είναι γενικά πιο ήπιος (λογικό γιατί είναι και gold νομίζω), έχει και την vanilla μέσα...

Αν πίνετε γαλλικό βανίλια παίζει να σας αρέσει.

Υπάρχει και φουντούκι και καραμέλα

EDIT: [MENTION=699]ΝTG[/MENTION] έλα εσύ από εδώ και κερνάω και γεύμα. Η φώτο είναι random από google (ΑΝΤΕ!!!) Δεν θυμάμαι

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Και γω Douwe Egberts πλέον εδω και καιρό, είναι καλύτερος πιστευω. Χωρίς εξτρα γευση βέβαια, τον κανονικό.

Και εδω και ~5 χρόνια τον φιλτρου τον αρωματικό. Καταπληκτικός. :)

Link to comment
Share on other sites

μόλις ξέκανα με τη σκούπα ένα έντομο της οικογενείας μεγαλοφακινφρεακιν' κατσαριδιους -ευτυχώς στο μπαλκόνι,1 δάχτυλο μήκος τουλάχιστο.απαίσια πλάσματα :nada:

κινούνται σαν να έχουν πάρει αναβολικά εντωμεταξύ,νομίζω ότι μερικές πετάνε κιόλας//φακκκκκ

Link to comment
Share on other sites

με βλέπω να αγοράζω ένα βυτίο εντομοκτόνο και να αρχίσω τους ψεκασμούς

λίγο νωρίς δεν είναι;συνήθως εμφανίζονται με ζεστή και υγρασία

Δικός μου είσαι..

Η μητέρα μου ψεκάζει με έξτρα δυνατό εντομοκτόνο κάθε χρόνο. Στον Πειραιά που έμενα παλιά, κάθε χρόνο θα βρίσκαμε 1-2 κατσαρίδες μέσα στο σπίτι.. Στο Π.Φάληρο τώρα, έχουμε σίτες και η μοναδική φορά που είχε μπει μέσα στο σπίτι κατσαρίδα, ήταν από την καμινάδα μια φορά που δεν την είχαμε κλείσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.