Jump to content




DJD

Recommended Posts

:hehe:

Να 'στε καλά ρε, ευχαριστώ για την ενημέρωση :hehe:

Καλά και μου το είπατε γιατί είχα μπερδευτεί. Το σχόλιο περί "The Force" ήταν επάνω στη διαμάχη AMD vs Intel όχι στο τυχάρπαστο meme :p

παρόλα αυτά ακόμα και η Dark side χρησιμοποιεί "δε Φορς" οπότε the force vs dark side δεν στέκει :p

Link to comment
Share on other sites

Πρωην συνεργατης ο οποιος σαν απαντηση ειχε παντα το "αμα βιαζεται ο πελατης ας παει αλλου" και "αμα δεν σας αρεσει μπορειτε να πατε σε αλλον κλπ" εσκασε μυτη ξαφνικα με νεα προταση για συνεργασια.

Φυσικα η απαντηση ηταν ευγενικα παρε τα @@ μας γιατι βρηκα αλλον συνεργατη και εχει ηρεμησει το κεφαλι μου.

Φιλελέ ο δικός σου. :rofl:

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

παρόλα αυτά ακόμα και η Dark side χρησιμοποιεί "δε Φορς" οπότε the force vs dark side δεν στέκει :p

Είναι η dark side of the force :p

Εντύπωση μου κάνει πόσα έτη φωτός μακριά έχετε πετάξει από το point μου

Link to comment
Share on other sites

Την επόμενη φορά που μου τηλεφωνήσουν στο ελληνικό κινητό (cosmote), για promotion άλλης εταιρείας κινητής τηλεφωνίας, θα τους πω να μου πληρώσουν τα 0,83 λεπτά που μόλις χρεώθηκα για να τους απαντήσω.:rant:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.