Jump to content




DJD

Recommended Posts

Έχει φουλ ήλιο. Ήθελες να πας παραλία αλλά δεν το έκανες επειδή δεν απαντάει κανείς.

Αναγκαστικά κάθεσαι σπίτι και λες "δεν το ρωτάω στο ΠΟΘ μήπως βρω καμμιά καλή ιδέα?"

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος/α απαγορευεται προφανώς να αλλάξει μουσικά ακούσματα (ή οτιδήποτε άλλο for what matters) μετά το λύκειο..

Ειδικά αν στην δευτέρα και την τρίτη λυκείου ακούς σκυλε και χορευεις τσιφτετέλια, καταδικάζεσαι εις θάνατον αν τολμήσεις αργότερα να ακούσεις rock. :triniti:

Link to comment
Share on other sites

Κι αυτό είναι αστείο, πολλά είναι άκυρα.

Συνοδευόμενη από ένα σχόλιο της κιόλας "do you even know any of these bands?"

Εγώ που την ξέρω έκλαψα, τί να κάνω τώρα. :upside:

1) της μαθαινεις τα συγκροτηματα

2)οταν ερθουν για συναυλια της πουλας τικετς

3) προφιτ;

Link to comment
Share on other sites

Σκυλογκόμενα από το Λύκειο βάζει αυτό στον τοίχο της και ψοφάω στα γέλια Σαββατιάτικα.

944492_10151378681631548_1884765059_n.jpg

Έπρεπε να την συγχαρείς που μπήκε στο δρόμο το σωστό (και να ακολουθήσεις ταυτόχρονα τη συμβουλή του KoMM)

Link to comment
Share on other sites

Είναι ακόμη σκυλού.

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION] Αυτές οι εξυπνάδες σου είναι θεϊκές. Είσαι πολύ swag.

Ειδική αφιέρωση. :p

945392_10151489486233375_218891225_n.jpg

935476_10151489493933375_520356643_n.jpg

375018_10151489497778375_1275059624_n.jpg

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Βέεεβαια, αν τα γράφω εγώ είμαι swag και σηκώνει και (τελοίως άκυρο) πολιτικό probe..

Αν τα γράφει κανένας αντμινιστρέτορας κοιτάς αλλού.

Δεν είδα κανέναν αντμινιστρέτορα να το παίζει έξυπνος. :...:

Ηρέμησε, δε θα χάσω όλο μου το απόγευμα για μια σκυλού. :hehe:

Συγγνώμη, έχεις πάντα δίκιο και θα ψηφίσω ό,τι μου πεις, δε χρειάζεται να το συνεχίσουμε. :thank_you2:

[MENTION=1086]Hero[/MENTION] διάβασε αυτό αν έχεις κουράγιο http://www.tovima.gr/files/1/2013/syrizake.pdf

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο εξαιρετικά καλό διαφημιστικό για την Κρήτη που σκεφτόμουν να το βάλω στα αξιόλογα

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=A40iNV_e7DU]Crete - Incredible Hospitality, Official Campaign 2013 - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Βέεεβαια, αν τα γράφω εγώ είμαι swag και σηκώνει και (τελοίως άκυρο) πολιτικό probe..

Αν τα γράφει κανένας αντμινιστρέτορας κοιτάς αλλού.

Μην στεναχωριέσαι, απλά όλοι οι άλλοι λαϊκίζουμε. Είμαστε μεγάλοι λαϊκιστές λέμε. You know.

(card incoming)

Link to comment
Share on other sites

πω πω...πως αρρώστησα έτσι...δεν μπορώ να μαζέψω τη μύτη μου!:weep:

γιαυτο πρεπει να την αδειασεις...:p (συριγκα και φυσιολογικός ορος και εισαι οκ για λιγες ωρες παρε και κανα οτριβιν να εχεις)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.