Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ερώτηση στο ΠΟΘ :p

Εχει πάει κανείς στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο;

Πώς να φτάσετε στο Ionian Theoxenia Πρέβεζα Ήπειρος: πως να έρθετε στην πρέβεζα, χάρτης πρέβεζα, διαδρομή ήπειρος

Γνώμη;

Ή κάποια άλλη πρόταση;

Θέλουμε κάτι καλό

Είναι σε καθαρά τουριστική περιοχή με πολλά ίδια σαν αυτό.

Δεν είναι κάτι πέρα από τα συνηθισμένα ξενοδοχεία των τουριστικών περιοχών.

Κοίτα και Βράχο-Λούτσα-Λυγιά

Ποιά εποχή θα έρθεις;

Preveza Beach Hotel & Bungalows - Preveza Beach Hotel

Μεγαλύτερο και ακριβός πάνω στην θάλασσα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τη πρόταση.

Δε θα πάω εγώ προς τα εκεί αλλά ένας φίλος απο εξωτερικό με την οικογένειά του.

Οπότε με έβαλε να βρω κάτι καλό.

Κρατάω και αυτό πάντως απλά πιστεύω πρώτα πρέπει να μου διευκρινίσει αν θέλει να μένει εντός ή εκτός πόλης για την κατάλληλη επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

10 κ 5 το βραδυ, χθες, περιφερειακος θεσσαλονικης, αριστερη λωριδα.

Μεσα στο αμαξι μαζι με τον πατερα μου (εγω οδηγος), και ακριβως μπροστα μας, σε ασφαλη αποσταση, ενα μικρο λευκο παλιο hatchback (σαν seat ibiza mk1 μου φανηκε).

Ξαφνικα, κινουμενοι με 100 πανω-κατω km/h, το μικρο σεατ κανει αποτομη στροφη προς τα αριστερα.

"Κοιτα τον μλκ που βρηκε να κανει αναστροφη", σκεφτομαι.

Στιγμες αργοτερα το αμαξι σκαει με την μουρη στις μπαρες μεσα σε ενα συννεφο καπνου και θραυσματων, και επειτα φευγει στην μεσαια λωριδα οπου και σταματα.

Ευτυχως δεν υπηρχε καποιος ανθρωπος στα δεξια του και ευτυχως προλαβα να φρεναρω και να αποφυγω τον προφυλακτηρα και τα χοντρα θραυσματα στα αριστερα.

Ειδαμε και live ατυχημα λοιπον. Αναρωτιεμαι τι να κανει ο οδηγος.

Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα ηταν οτι ο τυπος παει απλα να στριψει (παρ'ολο που υπηρχαν μπαρες) σαν να ειναι το πιο φυσιολογικο πραγμα του κοσμου αντι για "holy shit θα τρακαρουμε".

Link to comment
Share on other sites

Καποιος να κλεισει τη βρυση εκει πανω...

Τι νερο ριχνει παλι..Δευτερη φορα στη μερα..:(

(ρυθμος κανα 35αρη-mm/hr ..και τωρα καπου εκει λογικα..)

Consider it done, τέκνον μου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τη πρόταση.

Δε θα πάω εγώ προς τα εκεί αλλά ένας φίλος απο εξωτερικό με την οικογένειά του.

Οπότε με έβαλε να βρω κάτι καλό.

Κρατάω και αυτό πάντως απλά πιστεύω πρώτα πρέπει να μου διευκρινίσει αν θέλει να μένει εντός ή εκτός πόλης για την κατάλληλη επιλογή.

Αν υπάρχουν μικρά παιδιά κοίτα προς Βράχο-Λούτσα είναι καλύτερη η θάλασσα για παιδιά εκεί.

Αν έρχεται για διακοπές ας μην προτιμήσει εντός πόλεως.

Χάνεις που δεν έρχεσαι και εσύ από εδώ για διακοπές.

Ότι θέλεις για την περιοχή ρώταμε

Έγινε επεξεργασία από GEORGIOS
Link to comment
Share on other sites

Αθάνατη ελλαδάρα.. σκότωμα για το ποδόσφαιρο, τουμπεκί για όλα τα υπόλοιπα.

Πολύ θα ήθελα να ξέρω τι θα συζητιέται αυριο μεταξύ μαθητών της Γ Λυκείου.. Τα χαϊρια του Ελληνικού ποδοσφαίρου ή το τι θα γίνει με τις πανελλήνιες και τους εκπαιδευτικούς.

Link to comment
Share on other sites

Consider it done, τέκνον μου :hehe:

ευχαριστω ..αλλα το παρακανες τη δευτερη φορα..100 mm/hr ειχε...(wtf??)

:p

edit

οh shift...βρεχει για 3η φορα σημερα..

Έγινε επεξεργασία από ΝTG
Link to comment
Share on other sites

Μαμώ τα μυαλά των Βρετανών. Είναι δυνατόν σε καλωδιακή τηλεόραση με άπειρα κανάλια να μην δείχνουν live τον τελικό της Euroleague?
δείχνουν snooker, darts, cricket και πολλά άλλα όμως :p
Link to comment
Share on other sites

Παράγγειλε ο αδερφός μου 6 καρέκλες κ 1 τραπέζι κήπου από το leroy στο αεροδρόμιο (πήγε από κει και το διάλεξε). Τις φέραν σήμερα το απόγευμα. 4 από τις 6 καρέκλες είναι ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ. Όχι έχουν defects/γρατζουνιές. Είναι για πέταμα τελείως. Οι 2 δεν έχουν βάση (κάτι αλουμινένιες βλακείες στα πόδια), η μία στο ένα χερούλι έχει "σπάσει" η επικάλυψη και στη τελευταία το 1 πόδι είναι τελείως στραβό....

Όταν τις έφεραν ήταν μια χαρά συσκευασμένες (με 2 τόνους πλαστικό) και προφανώς δε φαινόταν κανένα πρόβλημα. Με λίγα λόγια, η ζημιά είχε γίνει ΠΡΙΝ καν τις "συσκευάσουν".

Άντε τώρα να τρέχω στο αεροδρόμιο να τους ρίξω κάνα 6ψαλμο...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.