Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πόσο μαμιέται η γραμματεία της (πρώην :D) σχολής μου... Σε κανά μήνα θα γίνει απονομή πτυχίων και ακόμα να ανακοινώσουν ημερομηνία. Φταίω εγώ τώρα να στείλω mail με καντήλια σε γραμματεία και πρόεδρο? Ή μήπως θα μου δώσουν το 500αρι που θα χρειαστώ αν κλείσω εισιτήρια τελευταία στιγμή? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Φταίω εγώ τώρα να στείλω mail με καντήλια σε γραμματεία και πρόεδρο?

Ολόκληρο πρόγραμμα σπουδών έβγαλες. Τώρα θα ρίξεις καντήλια? :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την στιγμή για να κανονίσω να έρθω μέσα στον Ιούνη, θέλω 400+ ευρώ. Σε μια βδομάδα θα θέλω 500. Δεν είναι για καντήλια? Επίσης τώρα τα καντήλια δεν θα είναι από φοιτητή, θα είναι από "συνάδελφο", άρα θα έχουν άλλη αίγλη :p

Link to comment
Share on other sites

παμε καλα ;;;;;

τα ηλεκτρονικα παιχνιδια που εχουν στα village απο 50 λεπτα τα πηγαν 1ευρω;;;

να θες να παιξεις κανα ποδοσφαιρακι , η κανα μπαμ μπουμ και να θες 5Ε

ντροπη

Link to comment
Share on other sites

παμε καλα ;;;;;

τα ηλεκτρονικα παιχνιδια που εχουν στα village απο 50 λεπτα τα πηγαν 1ευρω;;;

να θες να παιξεις κανα ποδοσφαιρακι , η κανα μπαμ μπουμ και να θες 5Ε

ντροπη

Αυτά είναι τα καλά του νομίσματος! Έλα μωρέ 50 λεπτά πάνω δεν είναι τίποτα! Αν όμως ήταν 170 δρχ ούτε θα το σκεπτόταν

Παίρνω ένα απορρυπαντικό 2,30 την μια μέρα και την άλλη το έχει πάει 2,60 ο μάγκας!!

Link to comment
Share on other sites

το Πάσχα θα τελειώσει όταν τελειώσουν τα αποθέματα ψημένου αρνιού στο ψυγείο!! μέχρι χθες βράδυ έτρωγα κοκορέτσι για βραδινό!

Εγώ σήμερα έχω αρνάκι.

Να σου κάνω το τραπέζι έτσι για να σου αλλάξω τη γεύση ??!!!

Link to comment
Share on other sites

μεγάλη κουβέντα αυτή που λες πάντως... αν τα side projects είναι εμπορικά δεν έχεις δίκιο

side projects είναι πράγματα να σκοτώνω την ώρα μου και να μαθαίνω την κοπέλα μου να κάνει πιο artistic χαζομάρες στις photos τις αντί να χρησιμοποιεί το instagram

άσε που άμα τυχόν πάρω ρεπό και αρχίσει το σύμπαν να καίγεται, πρέπει να μπορώ 2" να ανοίξω το indesign, illustrator, photoshop να κάνω την διόρθωση και να τα στείλω πίσω

τώρα άμα για αυτό πρέπει να σκάσω κοντά στο χιλιάρικο. τι να πω.

είναι πράγματα που στα 10 χρονια δεν θα μου αποφέρουν ούτε 1E

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση στο ΠΟΘ :p

Εχει πάει κανείς στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο;

Πώς να φτάσετε στο Ionian Theoxenia Πρέβεζα Ήπειρος: πως να έρθετε στην πρέβεζα, χάρτης πρέβεζα, διαδρομή ήπειρος

Γνώμη;

Ή κάποια άλλη πρόταση;

Θέλουμε κάτι καλό

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.