Jump to content




DJD

Recommended Posts

Normalized average reality.

ίσως στην υψηλή κλίμακα ομορφιάς να δίνω και αρκετά ευνοϊκά νούμερα.

( με βάση έναν μέτριο ή λίγο πάνω ή λίγο κάτω του μετρίου εμφανισιακά άντρα λέω, δεν μιλάμε για διασταύρωση Clooney Pitt DiCaprio και Depp, ούτε για έκτρωμα :p και πάντα με βάση τις Ελληνίδες, δειγματοληψεία σε Περιστέρι, Κορυδαλλό, Πολιτεία, ΚΩΛΟνάκι, Κεφαλάρι, Κηφισιά, Ν. Ερυθραία, Χαλάνδρι, Αγ. Παρασκευή, Γλυφάδα, Πετρούπολη, Πειραιά, Θεσσαλονίκη )

μαστα.για να μη κουραζουμε, 100% υποκειμενικο θεμα η ομορφια κ το γουστο του καθενος.

Link to comment
Share on other sites

μαστα.για να μη κουραζουμε, 100% υποκειμενικο θεμα η ομορφια κ το γουστο του καθενος.

Προφανώς.

Μιλάω σε γενική φάση, με τα "κοινώς αποδεκτά" standards ας πούμε σε γκόμενες ( αν πω την λέξη νάρα εγω, δεν παίζει να υπάρξει άτομο που θα διαφωνήσει [ καταλαβαίνεις πόσο δύσκολα λέω την συγκεκριμένη λέξη δηλαδή :D, είμαι αυστηρότατος επί του θέματος :D ] )

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς.

Μιλάω σε γενική φάση, με τα "κοινώς αποδεκτά" standards ας πούμε σε γκόμενες ( αν πω την λέξη νάρα εγω, δεν παίζει να υπάρξει άτομο που θα διαφωνήσει [ καταλαβαίνεις πόσο δύσκολα λέω την συγκεκριμένη λέξη δηλαδή :D, είμαι αυστηρότατος επί του θέματος :D ] )

δεν εχει καμια σημασια ποσο σπανια ή δυσκολα τη λες. Τα γουστα του καθενος ειναι προσωπικα και τα δικα σου "κοινως αποδεκτα" standards δεν εχουν κανενα νοημα παρα μονο για σενα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εντάξει, μην κολλάς σε μικρολεπτομέρειες.

Λέμε φάση που αν βάλεις 10 τυχαίους και άγνωστους μεταξύ τους άντρες και τους πείς "σας αρέσει αυτή εκεί ?" και οι 9 από τους 10 αν όχι και οι 10 θα πούνε ναι.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά από τη μαγευτική Μεσσηνία, υγεία και ευτυχία εύχομαι για όλους σας!:)

Τι μαθαίνω στα Lab-ίτικα πηγαδάκια... Ετοιμάζεται νέο ΠΟΘ? Ποιός κακοήθης θέλει να με τιμωρήσει και με πρότεινε για moderator?:p

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά από τη μαγευτική Μεσσηνία, υγεία και ευτυχία εύχομαι για όλους σας!:)

Τι μαθαίνω στα Lab-ίτικα πηγαδάκια... Ετοιμάζεται νέο ΠΟΘ? Ποιός κακοήθης θέλει να με τιμωρήσει και με πρότεινε για moderator?:p

WY3fE.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.