Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ο απέναντι χτίζει νέο σπίτι, οπότε ήρθε το “dream team” για να ρίξει το παλιό, το συνεργείο αποτελείτε από 3 άτομα από τα οποία οι δυο κοιτανε!!! τον ένα που σπάει τους τοίχους με βαριοπούλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Κέρδισα 20E στο λαϊκό λαχείο (πρώτη φορα αγόρασα λαϊκό λαχείο)

ξέρει κανεις που πάω να τα πάρω?

Σε πρακτορειο (ΚΛ)ΟΠΑΠ φυσικα.

ΥΓ : παιξε και κανα ΤΖΟΚΕΡ/ΛΟΤΤΟ/ΠΡΟΤΟ για την Πεμπτη, ραουρ ! :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=G5XEQ_qywiA]ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΠΑΠ - ΛΟΤΤΟ 1363 02/02/2013 - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Ο απέναντι χτίζει νέο σπίτι, οπότε ήρθε το “dream team” για να ρίξει το παλιό, το συνεργείο αποτελείτε από 3 άτομα από τα οποία οι δυο κοιτανε!!! τον ένα που σπάει τους τοίχους με βαριοπούλα!!!

Δεν έχουν 2η βαριοπούλα βρε... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μα τόσα χρειάζεται για να ικανοποιήσει τις ορέξεις της στα διαλείματα ( αυτή η γυναίκα το στόμα το έχει μόνο για να τρώει και να τραγουδάει ) [ μαντέψτε τι δεν κάνει με δαύτο :D ] { έχω γίνει πολύ βρώμικο μυαλό μου φαίνεται :D }

Link to comment
Share on other sites

Η οποία bill είναι χιλοξεκω***ρα βασικά... Ως τυπική αγγλίδα... οπότε και από αυτό κάνει με το στόμα της ...

Αλλά τα 100Κ για κάθε λεπτό μου ακούγονται πολλά... Αλλά γενικά όποιος τα δίνει.. τι να πω.....

Link to comment
Share on other sites

Αλλά τα 100Κ για κάθε λεπτό μου ακούγονται πολλά...

Skyhigh! Adele Demands Huge £100,000 Per Minute Fee To Perform At Wedding - Celebrity Gossip, News & Photos, Movie Reviews, Competitions - Entertainmentwise

Λίρες, όχι δολλάρια, οπότε βάλε ένα 20% απάνω....

Link to comment
Share on other sites

Η οποία bill είναι χιλοξεκω***ρα βασικά... Ως τυπική αγγλίδα... οπότε και από αυτό κάνει με το στόμα της ...

Αλλά τα 100Κ για κάθε λεπτό μου ακούγονται πολλά... Αλλά γενικά όποιος τα δίνει.. τι να πω.....

Δεν ξέρω, υπάρχει άντρας δηλαδή που δεν φοβάται να το βάλει... φοβούμενος μήπως το περάσει για φρανκφούρτης και του δώσει μια με τα δόντια και κατ' ευθείαν βουρ στο στομάχι ? :p

Να μην σχολιάσω και το εμφανησιακό... την είχες δει π.χ. στις πρώτες της "εμφανίσεις" πρωτού γίνει διάσημη που ήταν 4 φορές τον τωρινό της όγκο ? :D

Link to comment
Share on other sites

Μ'αρέσει να βλέπω ανθρώπους με ανοιχτό μυαλό.

Πάντα ήμουν της άποψης ότι τα looks δεν παίζουν ρόλο σε ένα τραγουδιστή. 1000 φορές καλύτερα να προωθούνται ταλέντα όπως της Adele, αντί για κάτι κοριτσάκια τύπου Rihanna και Beyonce με μέτριο ταλέντο, αλλά τρομερά looks και τραγούδια ανούσια, με μικρότερη διάρκεια από σουξέ του Φοίβου.

Όσο για το αν είναι ξεκ*, ή τι κάνει στο κρεβάτι της, στο αυτοκίνητο με τον γκόμενο κλπ, ποιος δεν τα κάνει και γιατί είναι περίεργα; Επειδή είναι παχουλή;

Ο ρατσισμός δεν υπάρχει μόνο στις φυλές, αλλά και σε άλλους παράγοντες.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1347]jpavly[/MENTION] συμφωνώ 100% σε αυτό που λες. Απλά εμένα δε μου αρέσει η υπερβολή, ειδικά όταν γύρω μας υπάρχει πολύς κόσμος που πεινάει. Νομίζω δηλαδή πως και με 10.000£ το λεπτό, πάλι δε θα της λείψει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν κατάλαβες το point μου, αν ο σκοπός της ήταν να πείσει ότι υπάρχουν πράγματα τα οποία money-can't-buy το πέτυχε.

Αλλιώς, αρπαχτές κάνουν όλοι και φυσικά αν ήθελε να δουλέψει θα το είχε κάνει.

Link to comment
Share on other sites

...αν ο σκοπός της ήταν να πείσει ότι υπάρχουν πράγματα τα οποία money-can't-buy...

:rofl: "Money can't buy" ???

400.000.000£ θα δώσουν για το γάμο. Της Adele θα ήταν ψίχουλα... Το τουπέ τους χάλασε αν διαβάσεις το άρθρο. Τόσα δεν έπαιρνε ούτε ο Θεός (a.k.a. Frank Sinatra) για να εμφανιστεί σε ιδιωτικά πάρτυ. Επίσης, για αυτό που είπες πριν, εδώ στο γραφείο που ακούμε ραδιόφωνο, κάθε μέρα, μα κάθε μέρα, έβαζαν τα "Rihanna - Diamonds" & "Adele - Skyfail" τουλάχιστον 4 φορές τη μέρα. Μπορεί να είναι ωραίο κομμάτι, να έχει ωραία φωνή, αλλά χωρίς τόση πλύση εγκεφάλου δε θα την ήξεραν ούτε ο 1/100 που την ξέρουν τώρα. Υπάρχουν φωνές διαμάντια που παίζουν μουσική σε τοπικά μπαράκια...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.