Jump to content




DJD

Recommended Posts

Κατεβαίνεις στα μαγαζιά με σκοπό να ξοδέψεις λεφτά. Μπαίνεις σε 3 μαγαζιά και προβάρεις 10 παντελόνια. Το ένα μικρό, το άλλο μεγάλο και φυσικά ένα νούμερο για κάθε παντελόνι στα ράφια. Τελικά γυρνάς στο σπίτι με γεμάτο πορτοφόλι.

Να κλάψεις ή να γελάσεις, με την κατάσταση στην αγορά;:getlost:

WTF woman?

κανεις υπομονη και ψωνιζεις απ'αλλη αγορα :whistle2:

ενδεχομενως μ'ενα χερι στα οπισθια αλλα σιγουρα με περισσιο στυλ

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 25+ χρόνια σε προκάτ κτήρια, οι 3 εναπομείνασες σχολές του ΑΕΙ Ηρακλείου Κρήτης μεταφέρθηκαν στα καινούργια κτήρια στις Βούτες. Μία από αυτές ήταν και η σχολή που έβγαλα.

Στις φωτό IMAG0092.jpg

599405_10151456710394682_1842759031_n.jpg

είναι η γνωστή σε εμάς Πτέρυγα Γ, ήταν γεμάτη με γραφεία και PC για ασκήσεις και έσφιζε από ζωή. Ένα δάκρυ κύλισε όταν μου τις έστειλαν...

[MENTION=994]trendy[/MENTION]

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Κατεβαίνεις στα μαγαζιά με σκοπό να ξοδέψεις λεφτά. Μπαίνεις σε 3 μαγαζιά και προβάρεις 10 παντελόνια. Το ένα μικρό, το άλλο μεγάλο και φυσικά ένα νούμερο για κάθε παντελόνι στα ράφια. Τελικά γυρνάς στο σπίτι με γεμάτο πορτοφόλι.

Να κλάψεις ή να γελάσεις, με την κατάσταση στην αγορά;:getlost:

εγώ πάντως το άδειασα το πορτοφόλι σήμερα :upside:

Link to comment
Share on other sites

Ναι και ναι.

Ε Myralis έχω φίλους πολλούς στο CSD και πάντα παραπονιόντουσαν για τα κτίρια. Όσες φορές είχα πάει κνωσό πραγματικά μαλώναμε. Κανείς τους δεν είχε πάει στο ΤΕΙ να δει τι πραγματικά σημαίνει σαπίλα απόγνωση και εγκατάλειψη :hang2:.

Στις Βούτες προφανώς είναι gg αλλά μου λένε ότι είναι στριμωγμένο το CSD. Όπως και να χει μπράβο που μετά από τόσα χρόνια μεταφέρθηκαν και οι υπόλοιπες σχολές.

In other news, χθες κοπάνησα κάτι λίτρα κρασί και τα σκέπασα με σάπιο μάλλον πιτόγυρο με αποτέλεσμα να ρίξω 3 ρουκέτες. Σήμερα το πρωί το "καμπανάκι" που έχουμε στο στόμα έχει πρηστεί τέρμα και με ωθεί συνέχεια σε ανακατωσούρα και μου προκαλεί δυσφορία. Ο πατέρας μου που είναι μανούλα σε αυτά λόγο χρόνιας οισοφαγίτιδας μου είπε ότι θα περάσει μόνο του.

Any ideas? I am in great pain and suffering, physically and mentally after so many rockets. I feel like Boomer.

Έγινε επεξεργασία από bezdim
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Lab!:)

Δεν θέλω γκρίνιες σήμερα, εκμεταλλευτείτε την ηλιόλουστη μέρα και βολτάρετε!

Τελείως λάθος καδράρισμα! Αν ήθελε να επικεντρωθούμε στο ταλέντο, έπρεπε να είναι πιο ανοικτό πλάνο και να μη κόβει το πάνω μέρος του κεφαλιού. Αν, αντίθετα, ήθελε να επικεντρωθούμε στα "ταλέντα" έπρεπε να είναι πιο σφιχτό πλάνο.:p

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 25+ χρόνια σε προκάτ κτήρια, οι 3 εναπομείνασες σχολές του ΑΕΙ Ηρακλείου Κρήτης μεταφέρθηκαν στα καινούργια κτήρια στις Βούτες. Μία από αυτές ήταν και η σχολή που έβγαλα.

Στις φωτό IMAG0092.jpg

599405_10151456710394682_1842759031_n.jpg

είναι η γνωστή σε εμάς Πτέρυγα Γ, ήταν γεμάτη με γραφεία και PC για ασκήσεις και έσφιζε από ζωή. Ένα δάκρυ κύλισε όταν μου τις έστειλαν...

[MENTION=994]trendy[/MENTION]

Όντως συγκινητικό! Μερόνυχτα ήταν γεμάτη η Γ, και τώρα ούτε κολυμπηθρόξυλο δεν έμεινε. Πάντως από το 2000 που μας λέγανε ότι θα μεταφερθούμε στις Βούτες, έγινε τελικά το 2013. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.