Jump to content




DJD

Recommended Posts

ναι δυστυχώς ειναι κλεφτες μερικοί,τα ιδια λεω και εγω, πλακετα=μακρυά ...

Εμεις εχουμε εναν καλο αν θες να σου στειλω ενα τηλέφωνο.

τώρα ανέλαβε δράση ο tavliban...το ανταλλακτικό βρίσκω και το φτιάχνω... ;)

Thanks πάντως

Μόλις έστειλα και ένα mail στην AEG, έτσι για το "καλό"...

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

Κάνε δηλώσεις εσύ και μετά να αναρωτιέσαι γιατί σε μπανάραν :p

Εγώ φταίω που το σύμπαν συνωμοτεί εναντίον σας?

Κοίτα τώρα....πιο πάνω ο DJD κράζει τον ταχυδρόμο, και σε άλλο thread περιμένει ζάντες από ταχυδρομείο μεγάλου ποσού κιόλας! Θα έχουμε δράματα σε κανένα μήνα από τώρα!:p

Link to comment
Share on other sites

Έχεις "σφίξει" μπίλια με ξύλινο παίχτη;

Κάποτε. Δεν παίζω πλέον. Είναι το ίδιο σα να λέμε "έχεις παίξει μπάλα σε αλάνα;" σε ένα παιδί που παίζει Fifa στο PS3...

btw, @έται ο πΟΤΕ και το κ@λοsite του... Έλεγχος διαθεσιμότητας για adsl. Απλά δεν κάνει τίποτα. Πατάς το κουμπί, σκοτεινιάζει για 1'' και μετά το ίδιο. Ούτε μήνυμα, ούτε error, τίποτα. Ζώα. Και μη μου πείτε "εμένα παίζει μια χαρά". Προφανώς σε κάποιους παίζει. Δεν παίζει σε όλους όμως. Δοκίμασα με 4 διαφορετικούς browsers.

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε. Δεν παίζω πλέον. Είναι το ίδιο σα να λέμε "έχεις παίξει μπάλα σε αλάνα;" σε ένα παιδί που παίζει Fifa στο PS3...

Οι αλάνες έχουν εκλείψει όμως ποδόσφαιρο παίζεις ακόμα στα γήπεδα χωρίς να υπάρχει διαφορά. Δεν έχει σχέση με το Fifa του PS3. Όπως και ποδοσφαιρακια, μπιλιάρδα δεν βρίσκεις εύκολα αλλά βρίσκεις.

Link to comment
Share on other sites

Οι αλάνες έχουν εκλείψει όμως ποδόσφαιρο παίζεις ακόμα στα γήπεδα χωρίς να υπάρχει διαφορά. Δεν έχει σχέση με το Fifa του PS3. Όπως και ποδοσφαιρακια, μπιλιάρδα δεν βρίσκεις εύκολα αλλά βρίσκεις.

Γιάγκο, εμείς βρίσκουμε. Αναφέρομαι στα πιτσιρίκια. Δεν ψάχνουν να βρουν. Άλλωστε το άρθρο δεν αναφέρεται στο αν είναι καλύτερο, λέει αν δεν έχεις χώρο για τραπέζι. Gadget είναι, εξ ορισμού τα περισσότερα είναι άχρηστα :)

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε. Δεν παίζω πλέον. Είναι το ίδιο σα να λέμε "έχεις παίξει μπάλα σε αλάνα;" σε ένα παιδί που παίζει Fifa στο PS3...

btw, @έται ο πΟΤΕ και το κ@λοsite του... Έλεγχος διαθεσιμότητας για adsl. Απλά δεν κάνει τίποτα. Πατάς το κουμπί, σκοτεινιάζει για 1'' και μετά το ίδιο. Ούτε μήνυμα, ούτε error, τίποτα. Ζώα. Και μη μου πείτε "εμένα παίζει μια χαρά". Προφανώς σε κάποιους παίζει. Δεν παίζει σε όλους όμως. Δοκίμασα με 4 διαφορετικούς browsers.

Μια χαρά λειτουργεί Γιώργο.

Στείλε το νούμερο σε PM αν θες να σου το ελέγξω εγω εδώ ( δεν φαντάζομαι να έχεις ακόμα το παλιό )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.