Jump to content




DJD

Recommended Posts

ΑΛΗΤΕΙΑ....σήμερα ήρθαν να φτιάξουν το πλυντήριο πιάτων στο σπίτι...Δεν κάθονται 5 λεπτά λένε "Πλακέτα" και ζητούν 150 ευρό...Ευτυχώς είχα κάνει έρευνα αγοράς και είδα ότι ένα καινούργιο πάει 240..

Λέω ρε φούστη, τι το έχω το πτυχίο Ηλεκτρονικού, θα το ανοίξω...Λιάρδα η μέση, το γόνατο (χιαστοί γαρ και αυτά θέλαμε να αποφύγουμε)... Και απλά βλέπω ότι είχε τρυπησει ο σωλήνας της αποχέτευσης.... (με μια γρήγορη ματιά το ανταλλακτικό κάνει 20-25ευρό)

Πείτε μου τώρα ομάδα του thelab μπορώ να γράψω τα στοιχεία των μαστόρων εδώ να τους ξεμπροστιάσω;Τους αλήτες???? :mad:

Link to comment
Share on other sites

Μπροστα δεν εισουν να δεις τι εχει?

όχι ήταν ο αδερφός... και του είπα απλά, κατι με τους σωληνες του είναι... Άμα πουν πλακέτα και 150 ευρό τους διωχνεις... ειχα δώσει οδηγίες... ευτυχώς...

Link to comment
Share on other sites

όχι ήταν ο αδερφός... και του είπα απλά, κατι με τους σωληνες του είναι... Άμα πουν πλακέτα και 150 ευρό τους διωχνεις... ειχα δώσει οδηγίες... ευτυχώς...

ναι δυστυχώς ειναι κλεφτες μερικοί,τα ιδια λεω και εγω, πλακετα=μακρυά ...

Εμεις εχουμε εναν καλο αν θες να σου στειλω ενα τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.