Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πρωταπριλιά αλλά τελικά δεν ήταν πλάκα...το φυσάω και δεν κρυώνει απ' το πρωί!:rant:

Τι να πω κι' εγώ που έχω γ@μηθεί στα κοινόχρηστα, 100+€ το μήνα; :hehe: Ρουμανία έτσι. Υπολόγιζα να έχω πάρει και projector μέχρι τώρα αλλά πάνε στη θέρμανση.. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πάλι 4 πάει; Πότε πήγε; Και χτες το ίδιο. Δεν είναι κατάσταση αυτή. Σήμερα ξύπνησα 12 παρά τέταρτο. Αύριο θέλω να πάω το πρωί κατά τις 11 για καφέ, πότε θα ξυπνήσω; Θα ξυπνήσω; Ή θα είμαι νυσταγμένος; Πάω για ύπνο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Ειμαι νεο μελος (μολις εκανα εγραφη) και θα ηθελα καποιες πληροφοριες σχετικα με το Forum. Το ξερω οτι μπορει να ειναι βαρετο για καποιους να εξηγουν τις διαδικασιες. Θα ηθελα να πουλησω καποια αντικειμενα που μπορει για καποιθους να ειναι χρησιμα και δεν ξερω πως. Θα μπορουσε καποιος να με ενημερωσει?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.