Jump to content




DJD

Recommended Posts

Είχα πάρει στο στρατό μια φτηνιάρικη από σέξ shop σαν και αυτή:

sleep-mask.jpg

Δεν με βόλεψε καθόλου στη μύτη.

Πιστεύω πως κάτι τέτοιο:

02-Sleep-mask-black.jpg

ή κάτι τέτοιο:

7793.jpg

Θα έκανε δουλειά, αρκεί να βρεις κάτι σε

light έκδοση να μην βγάζεις τη μπέμπελη.

Χειμώνα πάντως την καλύτερη δουλειά την

έκανα με σκούφο που τον κατέβαζα μέχρι

κάτω από τα μάτια.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για την προσβολή, εννοούσα χρόνια πολλά σε όλους τους Έλληνες στην ψυχή, οχι σε εσένα και στα ανθελληνικά μισανθρωπάκια που πρεσβεύεις. Κάτι που να μην ξέρουμε ήδη, καπετάν προφανή;

Δυστυχώς για εσένα οι εθνικές εορτές ξεφεύγουν απο το τώρα και σαν τις ιδέες, ειναι αλεξίσφαιρές.

Link to comment
Share on other sites

Μήτσο, δεν έχει και πολύ άδικο. Που ακούστηκε σόλο παρέλαση; Που ακούστηκε απαγόρευση διέλευσης; Σαν τα μικρά παιδιά που θέλουν να περάσει το δικό τους. Δεν καταλαβαίνουν ότι ο κόσμος πλέον δε τους θέλει; Πρέπει να κάνουν ότι δε τρέχει τίποτα;

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για την προσβολή, εννοούσα χρόνια πολλά σε όλους τους Έλληνες στην ψυχή, οχι σε εσένα και στα ανθελληνικά μισανθρωπάκια που πρεσβεύεις. Κάτι που να μην ξέρουμε ήδη, καπετάν προφανή;

Δυστυχώς για εσένα οι εθνικές εορτές ξεφεύγουν απο το τώρα και σαν τις ιδέες, ειναι αλεξίσφαιρές.

Μμμμ να και κάτι καινούργιο, είμαι ανθέλληνας, μισάνθρωπος και "πυροβολάω" τις εθνικές εορτές..

Τρομερό συμπέρασμα επειδή τι έκανα;

Έβαλα μια εικόνα που δεν απέχει σχεδόν καθόλου από ότι έγινε σήμερα στην Αθήνα και θα γίνει και αυριο στις μεγάλες πόλεις. Αν σου την σπάει η κατάσταση σε ενημερώνω ότι δεν ευθύνομαι καθόλου εγώ

Ξέρω ότι σου φαίνεται περίεργο, αλλά Έλληνας είμαι, την ίδια ιστορία έχουμε. Και εγώ χαίρομαι με τις εθνικές εορτές, αλλά θα χαιρόμουν περισσότερο αν η κατάσταση της χώρας δεν όριζε στην κυβέρνηση να αποκλείσει τις παρελάσεις (που γίνοντε για να τις δει ο κόσμος, να ανέβει το εθνικό φρόνημα να γουστάρει) επειδή φοβάται μην διαδηλώσει ο λαός εναντίον της κυβέρνησης.

Όπως και όταν ήμουν μικρός, πήγα σε σχολικές παρελάσεις, παρέλασα και το γούσταρα, και δεν θα ήθελα να με χάσει η μητέρα μου..

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Έδωσα μια ευχή σε όλους τους συνανθρώπους μας, σαν ελληνας προς έλληνας. Απο πότε εκπροσωπεύω την εξουσία για να μου την πείς; Δεν μπορείς απλά να δεχτεις την γαμοευχή; Λες να μην ξέρω τι σκατά συμβαίνει; Καθε μέρα τα λούζομαι. Αλλα το τελευταίο που χρειάζομαι ειναι οπου βλέπετε την λέξη "Ελληνας", "Ελλάδα", ελευθερία και λοιπά, κανετε σαν να μπαίνει ο διάολος μεσα σας. F THIS SHIT.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να συμμετάσχω στη συζήτηση, αλλά αφού έβαλε Καλογερόπουλου τραγούδι ο @Myralis, δεν κρατιέμαι - το ποστάρω. :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=nfi2m8r2q-M]Της Αριστεράς τ' Aπίδια - Νίκος Καλογερόπουλος - YouTube[/ame]

:D

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλο μαγαζι στο Γκαζι το πετυχαινω 2η φορα που δε μας φερνουν την αποδειξη με αυτα που παιρνουμε αλλα οταν τους τη ζητας κανουν και κολπα,οπως δεν την εφερα? ,ναι τωρα τη φερνω(και τη φερνει σε μιση ωρα κτλ)

την επομενη φορα σκεφτομαι να σηκωθω να φυγω,ετσι για να γελασω λιγο...

αλλα αναρωτιεμαι.καμια καταγγελια δε μπορουμε να κανουμε?γιατι το κανουν συνεχεια και δε κοβουν ποτε αποδειξη απο οτι εχω καταλαβει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.