Jump to content




DJD

Recommended Posts

Εδώ έχει 0 βαθμούς, και δεν θέλει να χιονίσει λίγο να χαρούμε!

Σήμερα, πάω στην κουζίνα της εστίας να ζεστάνω γάλα, και ήταν μέσα μία από τις Ιταλίδες μαζί με έναν τύπο που δεν είχα ξαναδεί, μαζί με άλλον έναν τύπο από τον όροφο.. Η Ιταλίδα με τον άγνωστο ήταν αν κατάλαβα καλά σε κάποιο πρότζεκτ μαζί, και είχαν πρόβλημα γιατί επρεπε να γράψουν/κάνουν αλλαγές σε ένα κειμενο, και οι 2 μαζί..

Και της λέει ο άγνωστος, "Για να το κάνουμε πιο γρήγορα, όταν τελοιώσουμε ο καθένας στο PC του, να μιλήσουμε από skype και να το πάρουμε παράγραφο - παράγραφο και μπλα μπλα μπλα" και να είμαι σε κατάσταση "please kill me" .. Λεώ "Ρε παιδιά, γιατί δεν χρησιμοποιείτε GoogleDocs?" Λένε τι είναι αυτό? Εξηγώ και εγώ, το βάζεις στο google μπλα μπλα και οι 2 το βλέπετε, και οι 2 γράφεται κτλ κτλ..

Απάντηση:

"Ε.. που να βρίσκουμε την σελίδα τώρα, ε.. δεν είμαστε και καλοί στους υπολογιστές.."

Τεχνολογικός αναλφαβητισμός.. Μόνο Skype παίζει να ξέρουν να χρησιμοποιούν, στο word ζορίζονταν η Ιταλίδα (ο τρίτος που είπα στην αρχή κάτι της έφτιαχνε στο κείμενο, με την γραμματοσειρά.) και όχι δεν έχει FB..

Link to comment
Share on other sites

Τεχνολογικός αναλφαβητισμός.. Μόνο Skype παίζει να ξέρουν να χρησιμοποιούν, στο word ζορίζονταν η Ιταλίδα (ο τρίτος που είπα στην αρχή κάτι της έφτιαχνε στο κείμενο, με την γραμματοσειρά.) και όχι δεν έχει FB..

Ζοριζόταν και πουθενά αλλού η Ιταλίδα...; :upside:

Link to comment
Share on other sites

Παθών; :p

Moi? Mais non!

Ανοιγω τη πορτα της τουαλετας...

Βλεπω μια τεραστια μυγα !

Σε εναν μοναδικο (φανταστικο κατα τ'αλλα) ελιγμο αποφυγης ...

Εσκασα με το κεφαλι πανω στη κασα πορτας...

Με γεια μου το καρουμπαλο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αύριο διαγωνισμός Μαθηματικών kangaroo, για παιδιά από Β τάξη δημοτικού (www. kangaroo . gr) και πάνω.

Μιας και δεν βρίσκαμε φυλάδια ασκήσεων της Β τάξης δοκιμάσαμε (της ευγένιας αυτός) εχθές τα θέματα της Γ & Δ τάξης http://www.kangaroo.gr/docs/kagouro2007-epipedo1.pdf. Αποτέλεσμα 22 στα 24 !!! :D

Link to comment
Share on other sites

κοτομπουκίτσες ήθελες χρυσό μου;σε πείραζε να αγοράσεις ολόκληρο κοτόπουλο

και να το ξεκοκαλίσεις με τα χεράκια σου μήπως και κουραστείς;

ε, ρούφα το τώρα και άμα αρχίσεις να μουγκρίζεις και να βγάζεις οπλές και ουρά, ζήτα τα ρέστα από τον εφετ!!!

Link to comment
Share on other sites

FUUUUUCKK

Παω καθρεφτη και βλεπω μια ασπρη αραχνη να περπαταει στη κουκουλα της ζακετας μου, την ελιωσα με το δακτυλο....αιδια......><

Εγώ λατρεύω τις αράχνες, είχα 3 στο σπίτι όταν ήμουν φοιτητής και της τάιζα.:upside:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.