Jump to content




DJD

Recommended Posts

COSMOTE ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥ 2011 (HD) - YouTube

p.s. πάντως να μην λέω μακακίες, το teamακι μας σκίζει (δεν ήταν μονο ενός ατόμου το project)

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

ΣΤΑ @@ ΜΟΥ! XD XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!

ΣΧΕΔΙΑΣΑ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΚΑΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ!!!!

Ωραία εταιρική ταυτότητα πάντως, me likey :)

Το Σήμα της Αεροπορικής Εταιρίας Ellinair από τον Ιωάννη Κωστίδη | Ελληνικό Blog

Link to comment
Share on other sites

το μονο πράγμα που δεν έκανε το τμήμα μου είναι το όνομα

btw ποιος βλάκας έβγαλε ρε γαμώτο στο net και τα προσχέδια :/

δεν είναι όλα αυτά τα σχέδια για αεροπλάνα στο τελικό

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

Πέρα την πλάκα μπράβο σου @dunkel_Stern !

και είναι τιμή μου, πιστεύω όπως και του lab να έχει έναν τόσο ικανό σχεδιαστεί εδώ μέσα !

άλλο θέλω να πω άλλο λέω άτιμη βότκα

Link to comment
Share on other sites

Πέρα την πλάκα μπράβο σου !

και είναι τιμή μου, πιστεύω όπως και του lab να έχει έναν τόσο ικανό σχεδιαστεί εδώ μέσα !

άλλο θέλω να πω άλλο λέω άτιμη βότκα

δεν είναι δικη μου δουλειά μονο, 3 άτομα σχεδιάζαμε. το logo p.x. από τα εκατοντάδες προσχέδια επιλέξαμε αυτό. και δημιουργήσαμε όλοι μαζί την στιλιστική.

και το μονο πράγμα που έγινε από ένα άτομο ειναίοστο τέλος την τελική υλοποίηση την έκανε συνεργάτης μου που δουλέψαμε το logo του.

τέτοιες δουλειές από ένα άτομο δεν γίνονται

Link to comment
Share on other sites

Όσο καλά και να έχεις περάσει το τριήμερο, μετά την κίνηση που τρως στην επιστροφή, μετανοιώνεις την ώρα και τη στιγμή που ξεκουνήθηκες από το σπίτι σου...

Και μετά απ' όλο αυτό, να αρρωσταίνεις κιόλας με πυρετό και τα πάντα όλα... :nada:

Link to comment
Share on other sites

Κανα τιπ για τις αϋπνιες; :ρ

Atarax αντισταμινικό φάρμακο πρώτης γενιάς (Για τις αλλεργίες δηλαδή) που κύρια παρενέργεια του είναι ότι θα πέσεις ξερός LOL μιλάω εκ πείρας αφού με πιάνουν βαριές αλλεργίες ειδικά αυτή την εποχή....

Link to comment
Share on other sites

Γιοοοουπιιιιιιιιιιιιιι....αρχιζω να πιστευω στο Αη-Ταχυδρομο :inlove:

Μου αφησε χαρτακι..αλλα who cares..ειχα καιρο να παραγγειλω και μου λειψε :hehe:

Συν οτι ηρθε στην ωρα του (νωριτερα δλδ) απο αλλες φορες το δεμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.