Jump to content




DJD

Recommended Posts

είναι κρίμα πάντως,τόσα πολλά χρήματα σπαταλήθηκαν χωρίς να έχουμε τις βασικές μας ανάγκες καλυμμένες (υγεία,παιδεία,περίθαλψη,ασφαλιστικό) σημαίνει ένα πράγμα (ή δυο)

ή πιο πριν δεν υπήρχε τπτ (προ 81 δλδ ο κόσμος ζούσε σε σπηλιές-μάλλον δεν ισχύει)

ή από την μια τρύπα μπήκαν (τα χρήματα) και από την άλλη βγήκαν

και συγγνώμη για το σχόλιο και για το οφτοπικ στο οφτοπικ -μπορείς να τα μετακινήσεις αν θέλεις

Link to comment
Share on other sites

είναι κρίμα πάντως,τόσα πολλά χρήματα σπαταλήθηκαν χωρίς να έχουμε τις βασικές μας ανάγκες καλυμμένες (υγεία,παιδεία,περίθαλψη,ασφαλιστικό) σημαίνει ένα πράγμα (ή δυο)

ή πιο πριν δεν υπήρχε τπτ (προ 81 δλδ ο κόσμος ζούσε σε σπηλιές-μάλλον δεν ισχύει)

ή από την μια τρύπα μπήκαν (τα χρήματα) και από την άλλη βγήκαν

και συγγνώμη για το σχόλιο και για το οφτοπικ στο οφτοπικ -μπορείς να τα μετακινήσεις αν θέλεις

LivingDanger.jpg

Link to comment
Share on other sites

και συγγνώμη για το σχόλιο και για το οφτοπικ στο οφτοπικ -μπορείς να τα μετακινήσεις αν θέλεις

Πραγματικά [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] γιατί δεν μετακινείς τα μηνύματα στα σωστά thread ή να ανοίγεις νέα αν χρεάζεται, αντί να μπανάρεις κόσμο;

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ενας γνωστος μου εδω ή Χανια δε θυμαμαι που εγινε, του εκλεισε ενας μπαρμπας με μια μερσεντες το δρομο με τη μηχανη και κατεβηκαν οι 2 , μ@λ@κ@ που πας και τετοια και ο μπαρμπας παει και βγαζει δικανο απο το πορτ μπαγκαζ.

Καλυτερα μουγκα στο δρομο γιατι δε ξερεις τι ειναι ο αλλος.

edit : τωρα ειδα και την απαντηση του πανω. ;)

Ήμουν στις Βρύσες και πετάγεται ένας μπάρμπας απο το πουθενά φουριόζος. του κάνω "που πας ρε μπάρμπα" και γυρίζει και μου λέει "¨Χωριό μου είναι εγώ έχω προτεραιότητα "

Link to comment
Share on other sites

Ναι αμέ... έχει κατέβει ο πέτσακας από το χωριό και κάνει σλάλομ με το αγροτικό τις λωρίδες στην παραλιακή και παραβιάζει κόκκινο σε διασταύρωση με 80 χμ/ω επειδή θέλει να πουλήσει μούρη στη γιδοβοσκοπούλα που πάει α-τα στο διπλανό κάθισμα.

Ναι αμε... εχει ανεβει ο καθε πρωτευουσιανος στο χωριο μου (η τουλαχιστον ετσι το αποκαλει γιατι μενει στην πρωτευουσα) για αναψυχη και περναει οποιο φαναρι βρει με κοκκινο αφου εχει ερθει διπλα σου, προσπερνωντας ολους τους υπολοιπους στην ουρα, σε δρομο μιας λωριδας (χωριο βλεπεις τι να κανουμε) του κορναρεις και στην λεει και απο πανω (με χαρακτηρισμους του τυπου "Τι θες ρε βλαχε").

Μην περιοριζεσαι σε καταγωγη, παντου τα ιδια σκ*τ* θα πετυχεις στον δρομο λογο νοοτροπιας των περισσοτερων Ελληνων.

Link to comment
Share on other sites

In other news... Dell UltraSharp™ U2410 2 ημερών RIP... :bye:

To backlight έσβησε στα καλά καθούμενα και τέρμα. Ευτυχώς δεν είχα προλάβει ούτε να φυλάξω την κούτα. Ούτε 10 ώρες λειτουργίας.

Δες το από την θετική πλευρά. Καλύτερα που χάλασε τώρα, παρά πάνω στο μήνα. Τουλάχιστον τώρα είσαι DOA και θα πάρεις καινούρια οθόνη :)

Link to comment
Share on other sites

Από όσο ξέρω, η Dell δεν ξεχωρίζει καινούριες-refurbished στα κομμάτια αντικατάστασης. Δε λέω ότι χάθηκε ο κόσμος, απλά πάνω που είχα ξαναφτιάξει το desktop και έλεγα ότι θα αρχίσω να την απολαμβάνω, πουφ...

Ιδανική στιγμή, αν είναι να χαλάσει, είναι τα 2.5 χρόνια. Να την έχεις χορτάσει, αλλά να είναι ακόμη εντός εγγύησης. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.