Jump to content




DJD

Recommended Posts

mklink /d \ntg \Users\ntg\Desktop

Το παραπάνω φτιάχνει έναν εικονικό φάκελο ntg στο \ που έχει τα περιεχόμενα του Desktop σου όποτε τον ανοίγεις.

Ειναι σιγουρα εικονικος??Εβαλα (κακως οπως αποδειχθηκε) j ..και απλα οτι δημιουργω καπου δημιουργειται στον "διδυμο" φακελο..

Link to comment
Share on other sites

ενα ποστ εμεινε...

Τι θεμα να ανοιξω για το mklinκ ...ποσοι να ξερουν και ποσοι να βρουν χρησιμοτητα??

Περισσοτερες πιθανοτητες εχω να παραλαβω δεμα απο την ταχυδρομο του lakisss..:p

Link to comment
Share on other sites

ενα ποστ εμεινε...

Τι θεμα να ανοιξω για το mklinκ ...ποσοι να ξερουν και ποσοι να βρουν χρησιμοτητα??

Περισσοτερες πιθανοτητες εχω να παραλαβω δεμα απο την ταχυδρομο του lakisss..:p

Μπορεί να βρεί μεγάλη χρησιμότητα στα παιχνίδια. Πχ το minecraft το έτρεχα από το dropbox και με τη χρήση του mklink το είχα σε 2-3 υπολογιστές.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχω καταλήξει στην ιδανική χώρα που θέλω να ζήσω, ΗΠΑ αλλά με Γιαπωνέζες αντί για Αμερικάνες, Κινέζες, Ινδές, Μεξικανές, κλπ φορώντας τις κοντές φουστίτσες τους παντού!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχω καταλήξει στην ιδανική χώρα που θέλω να ζήσω, ΗΠΑ αλλά με Γιαπωνέζες αντί για Αμερικάνες, Κινέζες, Ινδές, Μεξικανές, κλπ φορώντας τις κοντές φουστίτσες τους παντού!

Έχει και Ιαπωνέζες αρκετές.

Δεν χρειάζεται να διώξεις τις άλλες που θέλουμε εμείς.

Cya @ Fort Lauderdale ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχει και Ιαπωνέζες αρκετές.

Δεν χρειάζεται να διώξεις τις άλλες που θέλουμε εμείς.

Cya @ Fort Lauderdale ;)

Δεν ξέρω τι παίζει από την άλλη μεριά, αλλά εδώ στο San Jose και όσο έχω γυρίσει τριγύρω ή ποιότητα είναι απογοητευτική. Ακόμα και οι καλύτερες δεν πιάνουν μία μπροστά σε αυτές που έβλεπα στην Ιαπωνία!

Link to comment
Share on other sites

Καααααλημέρα...

Χτες αντί για τα γραφεία της εταιρίας πήγα σε έργο όλη μέρα...

Σήμερα μετά τις 2 θα φύγω για να πάω σε άλλο έργο...

Πόοοοσο μ'αρέσει να λείπω από τα γραφεία :clap:

Ωραία μας πάει αυτή η εβδομάδα!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.