Jump to content




DJD

Recommended Posts

Σαν σήμερα και πριν +160 χρόνια γεννήθηκε ο Αλέξανδρος Παπαδιαμάντης, ένας από τους μεγαλύτερους Έλληνες λογοτέχνες.

Αλέξανδρος Παπαδιαμάντης - Βικιπαίδεια

Ευκαιρία να ανοίξετε κάποιο βιβλίο του σήμερα και να κλείσετε το pc. Αν δεν έχετε βιβλίο του (?!?!?!?) ξανανοίξτε το pc και κατεβάστε από δω Η Φόνισσα | Δωρεάν βιβλία Free Ebooks

Link to comment
Share on other sites

Ευκαιρία να ανοίξετε κάποιο βιβλίο του σήμερα και να κλείσετε το pc. Αν δεν έχετε βιβλίο του (?!?!?!?) ξανανοίξτε το pc και κατεβάστε από δω Η Φόνισσα | Δωρεάν βιβλία Free Ebooks και μετά κλείστε το PC

:p

Link to comment
Share on other sites

Οι Θεούληδες ζήτησαν να πάω για επίσημη μετάφραση μια... ΕΠΙΤΑΓΗ... LOL

Έχω την εντύπωση ότι την επίσημη μετάφραση στη ζητούν όχι για να καταλάβουν τι γράφει, αλλά για να μπορούν να απεκδυθούν μέρος της ευθύνης αν προσπαθήσεις να κάνεις κάτι τέτοιο:

Παραλίγο απίστευτη απάτη στην Κάλυμνο | gazzetta.gr

;)

Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα και είναι όλα υπέροχα!:dance3:

Ήρθε η κουκλάρα ταχυδρόμος και αντί να φέρει λογαριασμούς έχει πακετάκι από ebay!

Nικολη αστα, σε εχω!

Last week μου ηρθε mail επιστροφης φορου!

Πηγα σημερα εφορια Π.Φαληρου και βρηκα να παρκαρω απ'εξω στο δευτερο μολις γυρο του τετραγωνου

παρελαβα επιστροφη 16,6 ολακερα ευρω απο το 2009 απο μη γκρινιαρα υπαλληλο

και τελειωσα σε λιγοτερο απο μια ωρα συνολικα.

Βεβαια σαν αντισταθμισμα της τυχης αυτης

φοβαμαι οτι μπορει να γ4μηθει ολο το υπολοιπο 2013

αλλα χου γκιβς ε σητ!

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η κουκλάρα ταχυδρόμος.............. έχει πακετάκι από ebay!

Hμαρτον...ρε #$%

Δεν φτανει που ηρθε ταχυδρομος..ηταν και γυναικα??Και μαλιστα κουκλαρα??

Το οτι εφερε και δεμα..ειναι απλα ανηκουστο...Τα προηγουμενα τα βρισκω πιο πιθανα!!!

ΚΑτι πολυ κακο πρεπει να εχω κανει στη προηγουμενη ζωη μου ..δεν εξηγειται αλλιως.

Συμβιβαζομαι για ταχυδρομο και με τον καμπουρη κουασιμοδο αν ειναι να φερνει κανενα δεμα αραια και που.

Ον α σαιντνοουτ..ξερει κανεις τιποτα περι mklink??

Mπορω να δημιουργησω εικονικο folder -(παυλα) συντομευση ενος πραγματικου αντι για "αντιγραφο"??

Link to comment
Share on other sites

Last week μου ηρθε mail επιστροφης φορου!

Πηγα σημερα εφορια Π.Φαληρου και βρηκα να παρκαρω απ'εξω στο δευτερο μολις γυρο του τετραγωνου

παρελαβα επιστροφη 16,6 ολακερα ευρω απο το 2009 απο μη γκρινιαρα υπαλληλο

και τελειωσα σε λιγοτερο απο μια ωρα συνολικα.

Περίεργο. Εμένα φέτος η επιστροφή φόρου μπήκε αυτόματα στο λογαριασμό τραπέζης μου, χωρίς να κάνω τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

φοβαμαι οτι μπορει να γ4μηθει ολο το υπολοιπο 2013

Φτιάξε το δικό μου που γ@τε ήδη και μετά, ας γ@θεί ότι άλλο θέλει :p

Περίεργο. Εμένα φέτος η επιστροφή φόρου μπήκε αυτόματα στο λογαριασμό τραπέζης μου, χωρίς να κάνω τίποτα.

Ε, όχι και τίποτα. Έκανες... Τους έχεις δηλώσει το λογαριασμό σου. Κάποιοι από εμάς δεν το έχουν κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Κερνάς δηλαδή... Να κανονίσουμε καμιά Lab-ο-μάζωξη :hehe:

βεβαιως!

απ'ολα εχει ο μπουφες

παξιμαδια (Μ4) και πριτσινια με μπολικο λαδακι (κοπης) και λαχταριστο τζατζικακι

(θερμοαγωγιμο φυσικα και οχι απ το αλλο με τα σκορδα)

και για ξεπλυμα εχω ενα αποσταγμα ΑΑ (εχει και λιγο biocide μεσα για τη γευση βεβαια)

κοπιαστε!

Link to comment
Share on other sites

Mπορω να δημιουργησω εικονικο folder -(παυλα) συντομευση ενος πραγματικου αντι για "αντιγραφο"??

mklink /d \ntg \Users\ntg\Desktop

Το παραπάνω φτιάχνει έναν εικονικό φάκελο ntg στο \ που έχει τα περιεχόμενα του Desktop σου όποτε τον ανοίγεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.