Jump to content




DJD

Recommended Posts

Για ολο το συμπλεγμα Β έπαιρνα τις Pharmaton και ειχα μεινει πολυ ικανοποιημένος.

εγώ έχω έλλειψη b12 μετά απο επέμβαση. ακόμα και η Neurobion δεν μου έκαναν τίποτα. Την Solgar μου την σύστησε η διαιτολόγος μου που υποστηρίζει ότι μόνο οι συγκεκριμένες που έχουν μεθυλκοβαλαμίνη κάνουν δουλειά

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καπέλωμα μωρέ? To αστείο για εμένα ήταν η ατυχή επιλογή έκφρασης.. Α, στο αρχικό πόστ μόνο "Το ζώο" ήταν δικό μου, τα άλλα τα εκανα copy-paste και έβαλα quote...

Κατά αρχάς γνωρίζεις τι σημαίνει η έκφραση;

Γιατί νομίζω ότι διαφεύγει στους περισσότερους

Link to comment
Share on other sites

Κατά αρχάς γνωρίζεις τι σημαίνει η έκφραση;

Γιατί νομίζω ότι διαφεύγει στους περισσότερους

Δεν γνωρίζω, αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί συνεχίζουμε να το κουβεντιάζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω, αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί συνεχίζουμε να το κουβεντιάζουμε.

Ποια περίπτωση μπορείς να φανταστής που το φως έξω σου επιτρέπει την αυθαίρετη είσοδο; : )

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι δε μπορούν να σταματήσουν το αυτοκίνητό τους πίσω από τη διάβαση. Μετά θα φταίω εγώ αν περπατήσω πάνω στο καπό; :rant:

Τα εχουν με τους παπακηδες που μπαινουν μπροστα τους. Πεζοι; Ουτε που ασχολουντε, δεν υπάρχουν.

:____[MENTION=22039]___[/MENTION]_[MENTION=22039]___[/MENTION]_ sent from my padόφλα ____[MENTION=22039]___[/MENTION]_[MENTION=22039]___[/MENTION]_:

Link to comment
Share on other sites

Συνέβει προχθές:

Ένας παππάς μπήκε στο μαγαζί και με ρωτούσε πόσο πάνε οι δέκτες.

Μετά το γύρισε σε ένα ντοκιμαντέρ που είδε για ένα ελαστικοειδές πράγμα που μοιάζει με φύλλο Α4 με νανοτεχνολογία και μπορεί να τσαλακώνεται και να βλέπεις το google earth με αυτό μέσα απο τη θάλασσα.

Μετά με ρωτούσε για το πως να έχει internet ασύρματα.

Μετά το γύρισε στο skype και είχε απορία πως θα καταλαβαίνει ότι κάποιος τον παίρνει τηλέφωνο (είπε αυτολέξη: "Πως θα κάνει "Ντρινν-Ντρινν" ο υπολογιστής ?).

Μετά κάτι έλεγε για κάτι μούσες, δεν καταλάβαινα τι έλεγε για κάνα 10λεπτο παρανοικού μονόλογου χωρις προηγούμενο, εντωμεταξύ την ίδια στιγμή μπαίνει κάποιος άλλος μέσα να πάρει κάτι και ακούγοντας τον παππά να μονολογεί είπε ότι οι Γάλλοι στον πόλεμο δεν είχαν λεφτά για ψωμί και γιαυτό τρώγαν κρουασάν.

Στην συνέχεια ο παππάς το γύρισε στην νοσταλγία αναφέροντας την δεκαετία του 70 ότι δεν μπορούσε να διαβάσει τίποτα και τώρα θέλει να τα μάθει όλα.

Μετά είπε δεν θα έπρεπε να υπάρχει κυβέρνηση και να μαζευτούμε στο internet και να ψηφίζουμε τους νόμους.

Ακόμη σημείωσε ότι πρέπει να σταματήσουν οι νέοι να προγραμματίζουν παιχνίδια και να επικεντρωθούν στα σοβαρά για την ανθρωπότητα προγράμματα, όπως να φτιάξουν κάτι το οποίο να αναγνωρίζει την ταυτότητα του χρήστη στο ιντερνετ με την βοήθεια προσωπικού βίντεου που θα έχει τραβήξει υποχρεώτικά μόνος του στο σπίτι με κάμερα "χε-ι ντεαφενιτιον" (έτσι το πε).

Έξω έβρεχε και στο τέλος πάει να φύγει, κλείνει την πόρτα, ξαναγυρνάει την ανοίγει τέρμα, λέει ότι πρέπει να την αφήσω ανοιχτή για να αποιονιστεί η εσωτερική ατμόσφαιρα του χώρου, δεν πείρε τίποτα, και έφυγε.

Αυτά :)

Έγινε επεξεργασία από HellhammeR
Link to comment
Share on other sites

Συνέβει προχθές:

Ένας παππάς μπήκε στο μαγαζί και με ρωτούσε πόσο πάνε οι δέκτες.

Μετά το γύρισε σε ένα ντοκιμαντέρ που είδε για ένα ελαστικοειδές πράγμα που μοιάζει με φύλλο Α4 με νανοτεχνολογία και μπορεί να τσαλακώνεται και να βλέπεις το google earth με αυτό μέσα απο τη θάλασσα.

Μετά με ρωτούσε για το πως να έχει internet ασύρματα.

Μετά το γύρισε στο skype και είχε απορία πως θα καταλαβαίνει ότι κάποιος τον παίρνει τηλέφωνο (είπε αυτολέξη: "Πως θα κάνει "Ντρινν-Ντρινν" ο υπολογιστής ?).

Μετά κάτι έλεγε για κάτι μούσες, δεν καταλάβαινα τι έλεγε για κάνα 10λεπτο παρανοικού μονόλογου χωρις προηγούμενο, εντωμεταξύ την ίδια στιγμή μπαίνει κάποιος άλλος μέσα να πάρει κάτι και ακούγοντας τον παππά να μονολογεί είπε ότι οι Γάλλοι στον πόλεμο δεν είχαν λεφτά για ψωμί και γιαυτό τρώγαν κρουασάν.

Στην συνέχεια ο παππάς το γύρισε στην νοσταλγία αναφέροντας την δεκαετία του 70 ότι δεν μπορούσε να διαβάσει τίποτα και τώρα θέλει να τα μάθει όλα.

Μετά είπε δεν θα έπρεπε να υπάρχει κυβέρνηση και να μαζευτούμε στο internet και να ψηφίζουμε τους νόμους.

Ακόμη σημείωσε ότι πρέπει να σταματήσουν οι νέοι να προγραμματίζουν παιχνίδια και να επικεντρωθούν στα σοβαρά για την ανθρωπότητα προγράμματα, όπως να φτιάξουν κάτι το οποίο να αναγνωρίζει την ταυτότητα του χρήστη στο ιντερνετ με την βοήθεια προσωπικού βίντεου που θα έχει τραβήξει υποχρεώτικά μόνος του στο σπίτι με κάμερα "χε-ι ντεαφενιτιον" (έτσι το πε).

Έξω έβρεχε και στο τέλος πάει να φύγει, κλείνει την πόρτα, ξαναγυρνάει την ανοίγει τέρμα, λέει ότι πρέπει να την αφήσω ανοιχτή για να αποιονιστεί η εσωτερική ατμόσφαιρα του χώρου, δεν πείρε τίποτα, και έφυγε.

Αυτά :)

Από Τρέλεμποργκ ο παπάς, στάνταρ

Link to comment
Share on other sites

Ποσα μηνύματα έχω γραψει και αντι να πατήσω υποβολή, τα διαγραφω...

+1 αν το έχεις κανει και εσυ. Για κάθε 100 like κερδίζω μια μερα λιγοτερη στην απομόνωση του αστρολάβου.

Καντε τώρα κοινοποίηση...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.