Jump to content




DJD

Recommended Posts

και επειδή είμαστε ένα forum με μορφωτικό χαρακτήρα για αυτό τον λόγο πρέπει να μάθουμε γιατί οι παραπάνω ρατσιστές απάντησαν έτσι για αυτό το χαβαλελίδηκα βιντεάκια η απάντηση είναι παρακάτω

Harlem

Link to comment
Share on other sites

1 χρόνο το είχα.. Ποτέ δε με βόλεψε σαν λειτουργικό. Το μόνο που άξιζε με 1000 ήταν το FCP X. Κατά τα άλλα κανένα κέρδος σε σχέση με W7, μόνο άλλη μια καθημερινή δυσκολία.

Αυτο συμβαινει γιατι δεν παιζουν/καθονται σωστα οπως στα macbook pro klt ?

Macbook pro με i5+μηχανικο ανοιγε στον ιδιο χρονο το ps με 2600κ+ssd+w7 γιαυτο επαθα πλακα.

Κυριως προγραμματα autodesk δουλευω πλεον κ

Ελεγα να δοκιμασω αλλα δεν βαριεσαι :p

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι, στο παίξιμο ΚΑΜΙΑ διαφορά από Mac. Όλα έπαιζαν τέλεια. Απλά σαν λειτουργικό εμένα τουλάχιστον δε με ωφέλησε πουθενά, μόνο προβλήματα μου προκαλούσε (όχι λόγω παιξίματος, αλλά λόγω ιδιοτροπιών).

Link to comment
Share on other sites

6vP1xGX.gif
και επειδή είμαστε ένα forum με μορφωτικό χαρακτήρα για αυτό τον λόγο πρέπει να μάθουμε γιατί οι παραπάνω ρατσιστές απάντησαν έτσι για αυτό το χαβαλελίδηκα βιντεάκια η απάντηση είναι παρακάτω

Harlem

Αχ πολυ με αρεσει να βλεπω τοσο χαβαλεδιαρικο και φιλελευθερο πνευμα στο lab...

Θα ηθελα πολυ να σας δω αν ο κοσμος ειχε κανει τουμπανο με ηλιθια κακογουστα βιντεακια κατι που ονομαζε "καλαματιανος χορος" ή "Ομηρου Ιλιαδα" ή κι εγω δεν ξερω τι.

Μακαρι ολοι απο δω να ελεγαν τα ιδια...

Το σχολιο ειχε το ιδιο σοβαρο υφος με το να πηγαιναν στην Καλαματα και να ρωτουσαν τους κατοικους "τι πιστευετε για το νεο κυμα (ηλιθιων) βιντεοζζζ "Καλαματιανος χορος" που εχει κατακλυσει το ιντερνετ??"

Φανταζομαι ολοι θα ηταν εξξξξξτασιασμενοι για την προβολη και διαφημιση του τοπου τους!!

Ο ρατσιμος μακαρι να ηξερα που κολλαει... Μαλλον επειδη μια ειπε οτι δεν εχουνε ρυθμο οι παπ!#@$ρες στα διαφορα κλιπ??? :p

Link to comment
Share on other sites

Αχ πολυ με αρεσει να βλεπω τοσο χαβαλεδιαρικο και φιλελευθερο πνευμα στο lab...

Θα ηθελα πολυ να σας δω αν ο κοσμος ειχε κανει τουμπανο με ηλιθια κακογουστα βιντεακια κατι που ονομαζε "καλαματιανος χορος" ή "Ομηρου Ιλιαδα" ή κι εγω δεν ξερω τι.

Μακαρι ολοι απο δω να ελεγαν τα ιδια...

Το σχολιο ειχε το ιδιο σοβαρο υφος με το να πηγαιναν στην Καλαματα και να ρωτουσαν τους κατοικους "τι πιστευετε για το νεο κυμα (ηλιθιων) βιντεοζζζ "Καλαματιανος χορος" που εχει κατακλυσει το ιντερνετ??"

Φανταζομαι ολοι θα ηταν εξξξξξτασιασμενοι για την προβολη και διαφημιση του τοπου τους!!

Ο ρατσιμος μακαρι να ηξερα που κολλαει... Μαλλον επειδη μια ειπε οτι δεν εχουνε ρυθμο οι παπ!#@$ρες στα διαφορα κλιπ??? :p

Εντελώς άστοχη ερώτηση

Η εύστοχη ερώτηση είναι: Τι φρούτα βγάζει η Καλαμάτα;

Link to comment
Share on other sites

Αχ πολυ με αρεσει να βλεπω τοσο χαβαλεδιαρικο και φιλελευθερο πνευμα στο lab...

Θα ηθελα πολυ να σας δω αν ο κοσμος ειχε κανει τουμπανο με ηλιθια κακογουστα βιντεακια κατι που ονομαζε "καλαματιανος χορος" ή "Ομηρου Ιλιαδα" ή κι εγω δεν ξερω τι.

Μακαρι ολοι απο δω να ελεγαν τα ιδια...

Το σχολιο ειχε το ιδιο σοβαρο υφος με το να πηγαιναν στην Καλαματα και να ρωτουσαν τους κατοικους "τι πιστευετε για το νεο κυμα (ηλιθιων) βιντεοζζζ "Καλαματιανος χορος" που εχει κατακλυσει το ιντερνετ??"

Φανταζομαι ολοι θα ηταν εξξξξξτασιασμενοι για την προβολη και διαφημιση του τοπου τους!!

Ο ρατσιμος μακαρι να ηξερα που κολλαει... Μαλλον επειδη μια ειπε οτι δεν εχουνε ρυθμο οι παπ!#@$ρες στα διαφορα κλιπ??? :p

Σωστά! Εγώ προτείνω να κάνουμε ότι και στη Β. Κορέα, ν' απαγορέψουμε αυτό το πράμα με τις σωλήνες που κυκλοφορεί τα προσβλητικά βίντεα και να κάνουμε συνεστιάσεις για να προωθήσουμε τον ελληνικό πολιτισμό. :sarcastic:

Παρεμπιπτόντως, Troy (2004) - IMDb, αλλά δε βγήκα να διαδηλώσω κιόλας. Αν μπορούμε, ας κάνουμε καλύτερη ταινία για την Ιλιάδα. Αν μπορούν, ας μαζέψουν ολόκληρο το Harlem να κάνουν ένα σωστό Shake.

Προσωπικά θεωρώ ότι είναι απίστευτη μπούρδα. Από αυτό το σημείο μέχρι να γίνει ΧΟΠ (Χορός Ονομασίας Προέλευσης) ε, υπάρχει μια απόσταση. Εγώ μια φορά θα ήθελα να μπορώ να αντλήσω ικανοποίηση χοροπηδώντας ασυνάρτητα με μια περούκα, αλλά δεν είμαι τόσο τυχερός.

ΥΓ: Σε παρακαλώ μην πάρεις προσωπικά το σχόλιό μου, ο σαρκασμός στην αρχή είναι γενικός και απευθύνεται σε εκείνους που προσπαθούν να πείσουν τον κόσμο τι πρέπει και τι δεν πρέπει να κάνει για να διασκεδάσει.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά! Εγώ προτείνω να κάνουμε ότι και στη Β. Κορέα, ν' απαγορέψουμε αυτό το πράμα με τις σωλήνες που κυκλοφορεί τα προσβλητικά βίντεα και να κάνουμε συνεστιάσεις για να προωθήσουμε τον ελληνικό πολιτισμό. :sarcastic:

Ημιμετρο... καλυτερα να τους πεταμε στους κροκοδειλους να ησυχαζουμε μια και καλη...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.