Jump to content




DJD

Recommended Posts

10 λεπτά ζωής! Είναι όλοι εδώ, άνδρες, γυναίκες, παιδιά, ζώα, μηχανές, τρελοί, βλαμμένοι, λογικοί, επαγγελματίες, ερασιτέχνες. Από τα καλύτερα που έχω δει ποτέ!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=hUj65M4T1cg]Best of Web 4 - HD - Zapatou - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

10 λεπτά ζωής! Είναι όλοι εδώ, άνδρες, γυναίκες, παιδιά, ζώα, μηχανές, τρελοί, βλαμμένοι, λογικοί, επαγγελματίες, ερασιτέχνες. Από τα καλύτερα που έχω δει ποτέ!

Στο 1:25!!! :hehe: Αυτή η γάτα είναι παντού τελικά!

Link to comment
Share on other sites

10 λεπτά ζωής! Είναι όλοι εδώ, άνδρες, γυναίκες, παιδιά, ζώα, μηχανές, τρελοί, βλαμμένοι, λογικοί, επαγγελματίες, ερασιτέχνες. Από τα καλύτερα που έχω δει ποτέ!

"Best of Web 4 ..." Το βίντεο αυτό δεν είναι πλέον διαθέσιμο λόγω υποβολής αξίωσης πνευματικών δικαιωμάτων από το χρήστη FORGE Motion Pictures.

Welcome to 2013.

Link to comment
Share on other sites

χθες βγηκα μια βολτα με το αμαξι, ειχα πιει πριν αρκετη ωρα μια μπυρα( ελληνικη απο την κερκυρα κοκκινη, ωραια! με σταματησανε για αλκοτεστ, διπλωμα, αδφαλεια κτλ.

ημουν ο 18ος που σταματησαν, και ο μοναδικος που φορουσε ζωνη μεσα στην πολη.

βεβαια, τους αλλους δεν τους εγραφαν, γιατι μονο αλκοτεστ, εκαναν στα γρηγορα...

κακως.

Link to comment
Share on other sites

Με 1 μπύρα, αντικειμενικά δεν υπάρχει τρόπος να υπερβείς το όριο, αν και υπάρχει περίπτωση η συσκευή να μετρήσει ό,τι θέλει. 200€ σου έκοψαν (0,25-0,40); Εγώ με μια μπύρα θα ζήταγα αιματολογική πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.