Jump to content




DJD

Recommended Posts

Καρβουνιαστε (MMORPG) μαζι μας επ'απειρο???

The Universe Project - Startonate!

[ame]www.youtube.com/watch?v=dREeDjQ0jIg[/ame]

Δεν μπορω να φανταστω πως γινεται να εχει επιτυχια ενα παιχνιδι που για να "προκοψεις" παιζει να χρειαζεται να ανακαλυφτει η μερα με τις 48 ωρες. 24 για αυτο και 24 για να κανεις την κανονικη ζωη σου :p

Έγινε επεξεργασία από SLN
Link to comment
Share on other sites

...να σου λένε καλημέρα και να μην ξυνίζεις τα μούτρα σου :hehe:

το καλημέρα είναι πολύ γενικό. Τι πάει να πεί καλημέρα; Να έχω εγώ καλημέρα, να έχεις εσύ καλή μέρα ή γενικά δηλώνεις ότι η μέρα είναι καλή; Στην πρώτη περίπτωση, δε θα μου πείς εσύ τι θα έχω, στην δεύτερη δε με νοιάζει πως θα είναι η μέρα σου και στην τρίτη περίπτωση εκτός από το αυταπόδεικτο αν η μέρα είναι καλή, όταν έξω έχει κολόκαιρο και εσύ μου λες καλημέρα, πόσο περισσότερο θες να με τσαντίσεις για να σε αρχίσω το στόλισμα πρωί πρωί;

tl;dr:

31255993.jpg

:p

Link to comment
Share on other sites

το καλημέρα είναι πολύ γενικό. Τι πάει να πεί καλημέρα; Να έχω εγώ καλημέρα, να έχεις εσύ καλή μέρα ή γενικά δηλώνεις ότι η μέρα είναι καλή; Στην πρώτη περίπτωση, δε θα μου πείς εσύ τι θα έχω, στην δεύτερη δε με νοιάζει πως θα είναι η μέρα σου και στην τρίτη περίπτωση εκτός από το αυταπόδεικτο αν η μέρα είναι καλή, όταν έξω έχει κολόκαιρο και εσύ μου λες καλημέρα, πόσο περισσότερο θες να με τσαντίσεις για να σε αρχίσω το στόλισμα πρωί πρωί;

:p

γιατι μου θυμισε το hobbit στην πρωτη συναντηση του gandalf με τον bilbo? :p

Link to comment
Share on other sites

και γιατί η μέρα είναι κακή αν έχει κολόκαιρο (?) έξω; είσαι αγρότης ,ναύτης ή καντηλανάφτης; Αν όχι μια χαρά είναι και η βροχούλα...

Καλυβοκάς; Ωραίος καιρός σήμερα!!!

Αλεξανδράκης: Και τι μου το λές; Σαν πως θα πετάξω αετό;

Link to comment
Share on other sites

το καλημέρα είναι πολύ γενικό. Τι πάει να πεί καλημέρα; Να έχω εγώ καλημέρα, να έχεις εσύ καλή μέρα ή γενικά δηλώνεις ότι η μέρα είναι καλή; Στην πρώτη περίπτωση, δε θα μου πείς εσύ τι θα έχω, στην δεύτερη δε με νοιάζει πως θα είναι η μέρα σου και στην τρίτη περίπτωση εκτός από το αυταπόδεικτο αν η μέρα είναι καλή, όταν έξω έχει κολόκαιρο και εσύ μου λες καλημέρα, πόσο περισσότερο θες να με τσαντίσεις για να σε αρχίσω το στόλισμα πρωί πρωί;

tl;dr:

31255993.jpg

:p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Z-6d4yZYjFw]What do you mean? Do you wish me a good morning or... - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.