Jump to content




DJD

Recommended Posts

*pokemon στη νότια Ελλάδα,μοναδικό στο είδος του (so far)

σε αυτό το forum ναι, in real life υπάρχουν πολλά.

έπαιζα mlp στο κινητό, και όταν έπαιρνα τα friendship points crashάρει η εφαρμογή, ωραίους developers έχεις βρε gameloft. Το update σου με έσωσε:lazy:

Link to comment
Share on other sites

πριν λίγο έριξε ένα κεραυνό..

δεν έχω ξαναδεί ακούσει κάτι τέτοιο..κανονικός σεισμός...

μετά από αυτό ο ήχος από τον υπολογιστή είναι όλο παράσιτα και διακοπές.

δοκίμασα τα ηχεία στο κινητό-OK

παίζει να χάλασε η κάρτα ήχου λόγο του κεραυνού;

τις προάλλες μου έκαψε 2 θύρες usb..

σε λίγο με το πληκτρολόγιο στο..χέρι θα μείνω

εμένα κεραυνός έκαψε router mobo mouse k/b

Link to comment
Share on other sites

Προστατευτικό δεν έχεις στη πρίζα; UPS;

πολύπριζο με σταθεροποιητή . παλιότερα είχα ups το οποίο κάηκε και αυτό σε άλλο κεραυνό , πήρα όμως το μάθημα μου και έβαλα ένα κανονικό σταθεροποιητή :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι...Στο Net μας έχουμε υπολογιστές COOLERMASTER RC 330 ELITE...αυτό είναι κουτί πού το αγοράζεις για την εξωτερική εμφάνιση στο κουτί του υπολογιστή μας;;;Το ρωτάω αυτό γιατί θέλω να πάρω έναν ίδιο υπολογιστή...εάν υπάρχει κανένας που να τον βρει τον υπολογιστή ας απαντήσει παρακαλώ..Γιατί πατάω στο Google και μετά ανοίγω την σελίδα και βλέπω 33 ευρώ..Για περισσότερες πληροφορίες θα σας απαντήσω αργότερα που θα ρωτήσω τον ειδικό που τους φτιάχνει...ευχαριστώ για τον χρόνο σας..απαντήστε.. !!!

Link to comment
Share on other sites

Θυμάστε που σας έλεγα ότι θα αλλάξω υπογραφή γιατί θα αλλάξω υπολογιστή; Σιγά μη θυμάστε!

Ε, λοιπόν εδώ και 2 μέρες άλλαξα, αύριο θα κάτσω να φτιάξω και τη νέα υπογραφή.

Επίσης έχω βάλει πάνω ένα παλιό δίσκο με Win7 που είχα από το παλιό σύστημα και περιέργως το λειτουργικό δουλεύει και με το νέο σύστημα. Αυτά προσωρινά μέχρι να βάλω WINDOWS XP στον SSD.

Αλλά ρε παιδιά, 2 μέρες τώρα με τα 7, δεν μπορώ να πω ότι δε μου αρέσουν. Έχω αρχίσει να τα συνηθίζω και σιγά-σιγά...

Βρε λες;;;;;

Άλλωστε φέτος κλείνω και 10 χρόνια με τα XP, μήπως ήρθε καιρός να πάω παρακάτω;;; Βρε λες;;;;;

Ρητορικές ερωτήσεις, δε θέλω απαντήσεις (καραδοκούνε και Καλαματιανοί).

Αντίθετα σχόλια του τύπου "Άχρηστε, ακόμα με τα XP παλεύεις" και "Πας καλά ρεεε; XP στον SSD" θα τα δεχτώ ευχαρίστως!

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.