Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ερώτηση κρίσεως

πήρες αποζημίωση?

Μπορεί να είναι δίδαγμα, αλλά δεν είναι ηθικό :p

Είναι σαν την ερώτηση κρίσεως, ενώ θέλεις να πεις κρίσιμη ερώτηση.

Grammar Nazi over and out :upside:

:p

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι δίδαγμα, αλλά δεν είναι ηθικό :p

Είναι σαν την ερώτηση κρίσεως, ενώ θέλεις να πεις κρίσιμη ερώτηση.

Grammar Nazi over and out :upside:

Οι ερωτήσεις κρίσεως δηλώνουν ότι δεν είναι ερωτήσεις γνώσεων όπως οι περισσότερες.

Πχ

Αν είχες έναν κολλητό που είχε τσακωθεί με την γυναίκα του για οικονομικό θέμα.

Αυτή στην διάρκεια του έγγαμου βίου είχε πηδηχτεί με όλους τους γνωστούς.

Θα τον συμβούλευες να τα βρει μαζί της για χάρη των παιδιών;

Απλά καθ υπερβολή χάριν αστείου, ονομάζουμε ερωτήσεις κρίσεως γελοία απλές ερωτήσεις

Link to comment
Share on other sites

Γιατρέ μου είναι λογικό που αποχωρίστηκα τον 980Χ μου και προσωρινα μεχρι να έρθει το Χ79 έβαλα εναν E6400 με 1GB RAM και απλά εναν Intel 330 και... δεν μπορώ να διακρίνω διαφορά (σε απλές καθημερινές λειτουργίες, surfing κλπ)...;

Link to comment
Share on other sites

Γιατρέ μου είναι λογικό που αποχωρίστηκα τον 980Χ μου και προσωρινα μεχρι να έρθει το Χ79 έβαλα εναν E6400 με 1GB RAM και απλά εναν Intel 330 και... δεν μπορώ να διακρίνω διαφορά (σε απλές καθημερινές λειτουργίες, surfing κλπ)...;

Νομίζω μια χαρά είσαι. Το τι διαφορά διακρίνεις είναι σχετικό με τις προσδοκίες σου εξάλλου :) Να δεις που θα βάλεις το καινούργιο μηχάνημα και θα πεις "ΟΥΑΟ ΜΑΜΑΕΙ, αλλά στην πραγματικότητα δεν θα είναι πολύ πιο γρήγορο..

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

πριν λίγο έριξε ένα κεραυνό..

δεν έχω ξαναδεί ακούσει κάτι τέτοιο..κανονικός σεισμός...

μετά από αυτό ο ήχος από τον υπολογιστή είναι όλο παράσιτα και διακοπές.

δοκίμασα τα ηχεία στο κινητό-OK

παίζει να χάλασε η κάρτα ήχου λόγο του κεραυνού;

τις προάλλες μου έκαψε 2 θύρες usb..

σε λίγο με το πληκτρολόγιο στο..χέρι θα μείνω

Link to comment
Share on other sites

Γιατρέ μου είναι λογικό που αποχωρίστηκα τον 980Χ μου και προσωρινα μεχρι να έρθει το Χ79 έβαλα εναν E6400 με 1GB RAM και απλά εναν Intel 330 και... δεν μπορώ να διακρίνω διαφορά (σε απλές καθημερινές λειτουργίες, surfing κλπ)...;
λογικό είναι βέβαια και εγώ με ένα σάπιο Q6600 είμαι, και όταν παω να κάνω εγγραφή και streaming 1080p (realtime) είμαι στα όρια.:computer:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.