Jump to content




DJD

Recommended Posts

Σήμερα φεύγω από την δουλειά ένα μισάωρο νωρίτερα, η σύζυγος και τα παιδιά είναι έτοιμα με τα καλά τους. Γρήγορα ντους, ξύρισμα, κουστούμι. Δεν ξέρω αν θα φορέσω γραβάτα, παίζεται. Στήνω, φωτ.μηχανή στο τρίποδο και είμαστε έτοιμοι!!!

:jump1: :jump1: :jump1:

6:30 σήμερα το απόγευμα ρίχνουμε 1000λίτρα πετρέλαιο και πρέπει να θυμόμαστε την στιγμή.

:rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα φεύγω από την δουλειά ένα μισάωρο νωρίτερα, η σύζυγος και τα παιδιά είναι έτοιμα με τα καλά τους. Γρήγορα ντους, ξύρισμα, κουστούμι. Δεν ξέρω αν θα φορέσω γραβάτα, παίζεται. Στήνω, φωτ.μηχανή στο τρίποδο και είμαστε έτοιμοι!!!

:jump1: :jump1: :jump1:

6:30 σήμερα το απόγευμα ρίχνουμε 1000λίτρα πετρέλαιο και πρέπει να θυμόμαστε την στιγμή.

:rofl: :rofl: :rofl:

Ελπίζω να μην ξέρουν αυτοί που σου έκαναν like πού μένεις... :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου είπε και ο βενζινάς:

- Κάτσε να σου δώσω και μια καρτούλα. Έχεις ?

- Την έχω ρε την κάρτα σου, αφού χτές σε πήρα τηλέφωνο για να παραγγείλω.

- Όχι ρε την δική μου, κάρτα σεκουριτά, κάνουν καλές τιμές !

και φυσικά χαιρετηθήκαμε με το κλασικό πια:

- Καληνύχτα, ευχαριστώ

- Άντε και του χρόνου

:hehe: :hehe:

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

Είμαι από τον ύπνο και δεν βλέπω πουθενά stream του κοπή τη πίτα. Εσείς από τον ξύπνιο βλέπετε;

Κέρδισες...

EDIT:

Δεν υπάρχει stream.

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Ναι το είδα και αυτό, αλλά κάτι διάβασα για αναπληρωματικούς, είδα και κάτι ζωγραφισμένους με κόκκινο, άλλοι κερδισμένοι ρωτάνε τι κέρδισαν. Θα ξεδιαλυθούν όλα σε λίγο που θα ξυπνήσω. Τώρα πάω για μπύρα :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.