Jump to content




DJD

Recommended Posts

τουλαχιστον κοψε καφεδες...εχουν μπολικη καφεινη τα μανστερ -οπως κ θερμιδες-

ναι δεν πίνω καφέ, κανένα τσάι πίνω.

και είναι monster blue (έχουν λίγες θερμίδες)

αλλα να φανταστείς, τώρα είμαι δουλειά :p

Link to comment
Share on other sites

morning alex-man :D

γύρισα χτες βράδυ αργά απο ποδηλατοβόλτα μες τις λάσπες και τώρα σκέφτομαι να ξαναφύγω(καθαρίζω το όχημα εν εντωμεταξύ)

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Να χαιρετήσω και εδώ όλα τα μέλη του φόρουμ.

Αύριο ξεκινάμε το ταξίδι της μετακόμισης.

Τα λέμε πλέον από το Όσλο. Εύχομαι ειλικρινά τα πράγματα και οι καταστάσεις να αλλάξουν στη χώρα και να μας δοθεί κάποια στιγμή η ευκαιρία να επιστρέψουμε στην πατρίδα.

Για την ώρα δυστυχώς, πιστεύουμε και οι δύο (εγώ και η γυναίκα) πως είναι η καλύτερη επιλογή.

Καλό βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Για την ώρα δυστυχώς, πιστεύουμε και οι δύο (εγώ και η γυναίκα) πως είναι η καλύτερη επιλογή.

Μπράβο ρε Ζάχο! Μη σας απασχολεί τίποτα. Όσο κι αν θέλω να είμαι θετικός, δεν πιστεύω ότι θα αλλάξει τίποτα εδώ. Τα έχουμε κάνει, ξανά και ξανά και ξανά και ξανά τα ίδια που ότι κι αν γίνει θα είναι προσωρινό μέχρι την επόμενη κατάρρευση.

Link to comment
Share on other sites

Αγγελία που βρήκε η γυναίκα μου σήμερα:

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ζητεί συνοδό εργασίας, νέα, όμορφη, έξυπνη, δυναμική. η θέση περιλαμβάνει ταξίδια Ελλάδα και εξωτερικό, υψηλές αποδοχές, ασφάλιση, bonus, τιμή 3.000€

Της είπα να ρωτήσει αν η "τιμή" είναι για τη βραδυά ή την εβδομάδα...

Link to comment
Share on other sites

Φίλη που δε σκαμπάζει από τεχνολογία με πήρε τηλ. όλο χαρά για να μου πει ότι βρήκε iphone 5 ξεχασμένο με πεσμένη μπαταρία. Μου το έφερε για να το τσεκάρω και να της βρω φορτιστή...

photowtp.jpg

Προφανώς αυτό δεν είναι iphone 5. Δεν είναι όμως ούτε 4. Είναι ένα προϊόν που κάποιοι αγόρασαν από επιτήδειους σαν κλεμμένο. Με 100-150 ευρώ λοιπόν αγοράζεις μια πλαστική απομίμηση iphone 4, που περιέχει φωτιζόμενη λευκή οθόνη, αυτοκόλλητο low battery και βαρίδι (!)...

Link to comment
Share on other sites

Φίλη που δε σκαμπάζει από τεχνολογία με πήρε τηλ. όλο χαρά για να μου πει ότι βρήκε iphone 5 ξεχασμένο με πεσμένη μπαταρία. Μου το έφερε για να το τσεκάρω και να της βρω φορτιστή...

photowtp.jpg

Προφανώς αυτό δεν είναι iphone 5. Δεν είναι όμως ούτε 4. Είναι ένα προϊόν που κάποιοι αγόρασαν από επιτήδειους σαν κλεμμένο. Με 100-150 ευρώ λοιπόν αγοράζεις μια πλαστική απομίμηση iphone 4, που περιέχει φωτιζόμενη λευκή οθόνη, αυτοκόλλητο low battery και βαρίδι (!)...

Τι νομίζεις... ο μόλυβδος έχει πάρει τα πάνω του. :p

Χωρίς πλάκα τώρα... Κάτι τέτοιους δεν τους λυπάμαι καθόλου! Δέχονται να γίνουν κλεπταποδόχοι για ένα κωλοκινητό, που στην τελική, κάποιος άλλος θα το έκλαιγε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.