Jump to content




DJD

Recommended Posts

Κλείσε το τηλέφωνο. Απλό.

Και μετά πέρνα αγόρι μου από το λογιστήριο..έχεις κάτι υπόλοιπα...

Ακόμα πιο απλό...

Ούτε αποζημείωση πέρνω...χαλαρά όλα..

Άσε γιατί με αυτούς του πελάτες είμαστε και στα δικαστήρια για χρηματικές διαφορές...δεν έχουν εξοφλήσει..

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν παίζει να πας κάπου και να μην έχεις σήμα; Δε σου λέω να του το κλείσεις, απλά να το κλείσεις και άμα σου πούνε πως τι, σου έμεινε από μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν παίζει να πας κάπου και να μην έχεις σήμα; Δε σου λέω να του το κλείσεις, απλά να το κλείσεις και άμα σου πούνε πως τι, σου έμεινε από μπαταρία.

Όταν σου λένε να είσαι Stand-by .. πρέπει να είσαι νομίζω... καλώς ή κακώς..

Τουλάχιστον κατάφερε το φορμάτ!

Προχωρήσαμε στην εγκατάσταση των ειδικών λογισμικών...

ΌΟΟΟΟΛΕ!

Εκεί έχει οδηγό ένα word... Καααλά είναι!

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ αλλά αυτό δε το είπες :p

Θυμάμαι σε μια δουλειά που δούλευα τα ΣΚ τα μοιράζαμε με κάποιον συνάδελφο (ο θεός να το κάνει με αυτό που μου έκανε) και πολλές φορές τύλιγε το κινητό του με αλουμινόχαρτο για να μην έχει σήμα και να τον βγάζει ότι δεν είναι διαθέσιμος και όχι ότι το έχει κλειστό και μετά τρέχανε εμένα:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε astro πολύ καταπίεση στον lakisss

Άφησε τον να βάλει κανα βίντεο, έστω μια φορά το μήνα

Πες τα...με ψυχολογικά θα φύγω από εδώ!

Έχω ήδη ρίξει την αίτηση στο κυτίο παραπόνων, και έχω πάρει αριθμό πρωτοκ@λου.:p

Link to comment
Share on other sites

Βασικά η άλλη πλευρά τηρεί σιγή ιχθύος και αυτό με ανησυχεί....μάλλον ετοιμάζονται αντίποινα στο ''Κοπή τη πίτα''. (με ταχινόσουπα θα τη βγάλω.:pΑργυρώ » Ταχινόσουπα Μεγ. Παρασκευής)

Link to comment
Share on other sites

Έχει δει κανείς, κάποιο επεξηγηματικό βίντεο-μάθημα, με θέμα τα μαθηματικά για τις τηλεπικοινωνίες; Μ/Σ Fourier, Ζ, συνελίξεις και λοιπές φίφες; Αδιάφορο το πόσο σύντομο είναι, αρκεί να είναι επεξηγηματικό. (προφανώς δε θέλω απάντηση στο "έχει δει κανείς", αλλά λινκ :p)

Link to comment
Share on other sites

Έχει δει κανείς, κάποιο επεξηγηματικό βίντεο-μάθημα, με θέμα τα μαθηματικά για τις τηλεπικοινωνίες; Μ/Σ Fourier, Ζ, συνελίξεις και λοιπές φίφες; Αδιάφορο το πόσο σύντομο είναι, αρκεί να είναι επεξηγηματικό. (προφανώς δε θέλω απάντηση στο "έχει δει κανείς", αλλά λινκ :p)

Για την εξεταστική τώρα το θες? Πόσο βιάζεσαι? :p

https://www.coursera.org/course/dsp

Ξέρω ότι μάλλον δεν σου κάνει, αλλά είναι πολύ καλό site (μπορεί να το χρειαστείς στο μέλλον). Ψάχνω να σου βρω κάτι πιο άμεσο :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.