Jump to content




DJD

Recommended Posts

Μου ζήτησε μια φίλη μου να της κατεβάσω μία σειρά που έχει ανεβάσει ολόκληρη, η εταιρία που τη διανέμει, στο youtube. Νταξ, gray zone, τέλως πάντων.

Υπάρχουν κάποιοι που βγάζουν υπότιτλους για αυτή τη σειρά. Και αντί να ανεβάσουν κάνα .srt κάπου (πάλι gray zone βέβαια), πάνε και τους κάνουν hardcode και reencode σε σκ@τ@ ποιότητα και τα έχουν κάνει upload αριστερά δεξιά. Πράμα που δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ gray zone, είναι κάργα παράνομο και ηλίθιο.

Τώρα θα μου πεις, οποιος ενδιαφέρεται να δει αυτή τη σειρά (τούρκικο είναι), σιγά μη ξέρει πώς να βάλει υπότιτλους...αλλά πάρα τ'αύτα, να υπάρχουν 5000 παράνομα streams και 0 τρόπος αν όχι καρφί νόμιμα, τουλάχιστον να υπάρχει κάποιο ίχνος νομιμότητας.

Αν και από ότι έμαθα θα το φέρει ο Τηλεθεατής οπότε μάλλον θα το γλιτώσω το τρέξιμο...

Link to comment
Share on other sites

Μου ζήτησε μια φίλη μου να της κατεβάσω μία σειρά που έχει ανεβάσει ολόκληρη, η εταιρία που τη διανέμει, στο youtube. Νταξ, gray zone, τέλως πάντων.

Υπάρχουν κάποιοι που βγάζουν υπότιτλους για αυτή τη σειρά. Και αντί να ανεβάσουν κάνα .srt κάπου (πάλι gray zone βέβαια), πάνε και τους κάνουν hardcode και reencode σε σκ@τ@ ποιότητα και τα έχουν κάνει upload αριστερά δεξιά. Πράμα που δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ gray zone, είναι κάργα παράνομο και ηλίθιο.

Τώρα θα μου πεις, οποιος ενδιαφέρεται να δει αυτή τη σειρά (τούρκικο είναι), σιγά μη ξέρει πώς να βάλει υπότιτλους...αλλά πάρα τ'αύτα, να υπάρχουν 5000 παράνομα streams και 0 τρόπος αν όχι καρφί νόμιμα, τουλάχιστον να υπάρχει κάποιο ίχνος νομιμότητας.

Αν και από ότι έμαθα θα το φέρει ο Τηλεθεατής οπότε μάλλον θα το γλιτώσω το τρέξιμο...

Θα την είχα στείλει στο :devil:

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου ποιος μπορεί να αντισταθεί? Ποιος??

Τελευταίο θα έτρωγε αυτό που νόμισε ότι επιτρέπεται να σκαρφαλώνει στο παντελόνι. Τα υπόλοιπα θα έμπαιναν σε σειρά, ανάλογα με τη φασαρία που έκαναν αναμένοντας το φαΐ. Σε 1 μήνα το βίντεο θα λεγόταν "catatonic kittens patiently awaiting Μaster".

Για κάποιο λόγο έπρεπε να είναι ακαταμάχητο;

Link to comment
Share on other sites

Αυτός είναι δρόμος

QAeGl.jpg

Αυτός, δεν είναι δρόμος..

An9am.jpg

PS:

[MENTION=1086]Hero[/MENTION] εγώ δεν μπορώ, αλλά ειδικά αυτό που ανεβαίνει στο παντελόνι.. πολύ θράσος...

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.