Jump to content




DJD

Recommended Posts

επεσαν μερικοι ποντοι χιονι στην αττικη, και εκτακτα δελτια, χαμος, δυσκολες συνθηκες κτλ για μερικες μερες

σε αλλα μερη της ελλαδα, που χτυπαει καθυμερινα -9, για πλακα βραδυ, ή που σε χιονοπτωσεις, θαβονται τα παντα για μερες, ουτε καν αναφορα δεν γινεται...

μιλαω για περιοχες πχ φλωρινα.

εδω σε μας, -4 εδειξε το θερμομετρο, αλλα με το βαρδαρη το wild chill πεφτει πολυ χαμηλοτερα.

ειχε κολλησει και ο σταθμος το πρωι, στελνω mail στο εθνικο αστεροσκοπειο, που ειναι υπευθυνοι και σε 3 λεπτα μεσα μου απαντησαν και το εφτιαξαν!!

Κύριε *****

Μικρή διακοπή δικτύου γιατί βλέπω ότι αποκαταστάθηκε,

Φιλικά

Κ. Λαγουβάρδος

_____________________________________________

Dr. Kostas Lagouvardos

Research Director

National Observatory of Athens

Institute for Environmental Research

Έγινε επεξεργασία από MaGiCMaN
Link to comment
Share on other sites

ντάξει ηράκλειο κρήτης απλά έβρεξε.

Ο πατέρας μου:

OMG LOL WTF ΘΑ ΧΙΟΝΙΣΕΙ ΠΑΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΠΕΛΛΕΤ ΝΑ ΑΝΑΒΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΗΛΙΑΚΟ ΜΗ ΣΚΑΣΕΙ !!

Mητριά:

NAI ROFLCOPTER OMG DEAD ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΓΕΤΟ ΑΝΟΙΞΤΕ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΘΕΡΜΑΣΤΡΕΣ ΤΖΑΚΙΑ ΣΟΜΠΕΣ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΠΑΠΛΩΜΑΤΑ ΘΑ ΠΑΓΩΣΟΥΜΕ!!!!!ΟΝΕ

Εγώ:

Ηρεμήστε λίγο δεν είμαστε Κομοτηνή...

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία από Amazon.co.uk

Το στέλνουν με DHL από Γερμανία.

Παραλαμβάνω σήμερα και το κουτί είναι Amazon.fr...

:boxed:

btw, έχει κανείς άλλος θέμα με το Fb...; Εδώ και ώρα δε βλέπω πουθενά likes/comments, δε μου ανοίγει τα notifications και δε μπορώ να κάνω like/comment. Μιλάω για status/posts που ξέρω ότι έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία από Amazon.co.uk

Το στέλνουν με DHL από Γερμανία.

Παραλαμβάνω σήμερα και το κουτί είναι Amazon.fr...

:boxed:

btw, έχει κανείς άλλος θέμα με το Fb...; Εδώ και ώρα δε βλέπω πουθενά likes/comments, δε μου ανοίγει τα notifications και δε μπορώ να κάνω like/comment. Μιλάω για status/posts που ξέρω ότι έχουν.

Μια χαρα μου δουλευει εμενα.

Κανενσ προβλημα so far.

Οσο για το amazon απλα lol. :p

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.