Jump to content




DJD

Recommended Posts

έχει αρχίσει να μου τη δίνει το spam filter του gmail. Μου έκοβε email που μου έρχονταν και ήταν στα γερμανικά, επειδή δεν είναι η γλώσσα που χρησιμοποιώ συνήθως... Έτη φωτός πίσω από το Outlook σε αυτό το θέμα. Κρίμα που ελέω android δε μπορώ να μετακομίσω πλήρως στο Outlook...

Εδώ και πολλά χρόνια το έχω πλέον στο "Safe List Only". Μια φορά στο τόσο κοιτάω αν έχει ξεφύγει κάτι και το βάζω στα safe. Με τόσο πολύ spam, προτιμώ να χάσω κάτι, παρά να χάνω τα καλά μέσα στο χαμό...

Link to comment
Share on other sites

"Επαγγελματίας κασκαντέρ, μην το επιχειρήσετε"

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ!!! Μου έκοψε τη φόρα γιατί σκεφτόμουν να πάρω ένα αμάξι, να το μεταφέρω με γερανό στο κολυμβητήριο, να το ανεβάσω στο βατήρα των 10 μέτρων, να το δέσω πλάγια, να ανοίξω τις πόρτες (αφού δεν ανοίγουν αυτόματα!!!) και μετά να πάω στο βατήρα των 20 μέτρων και να πηδήξω ώστε να περάσω από μέσα... :suicide2:

Link to comment
Share on other sites

"Επαγγελματίας κασκαντέρ, μην το επιχειρήσετε"

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ!!! Μου έκοψε τη φόρα γιατί σκεφτόμουν να πάρω ένα αμάξι, να το μεταφέρω με γερανό στο κολυμβητήριο, να το ανεβάσω στο βατήρα των 10 μέτρων, να το δέσω πλάγια, να ανοίξω τις πόρτες (αφού δεν ανοίγουν αυτόματα!!!) και μετά να πάω στο βατήρα των 20 μέτρων και να πηδήξω ώστε να περάσω από μέσα... :suicide2:

Οι πόρτες δεν ανοίγουν αυτόματα.

Link to comment
Share on other sites

"Επαγγελματίας κασκαντέρ, μην το επιχειρήσετε"

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ!!! Μου έκοψε τη φόρα γιατί σκεφτόμουν να πάρω ένα αμάξι, να το μεταφέρω με γερανό στο κολυμβητήριο, να το ανεβάσω στο βατήρα των 10 μέτρων, να το δέσω πλάγια, να ανοίξω τις πόρτες (αφού δεν ανοίγουν αυτόματα!!!) και μετά να πάω στο βατήρα των 20 μέτρων και να πηδήξω ώστε να περάσω από μέσα... :suicide2:

Τι? που? πως? πότε?

Link to comment
Share on other sites

διαφήμιση για αυτοκίνητο -μου διαφεύγει η μάρκα στην οποία κάποιος βουτά από βατήρα και περνά μέσα από τις ανοιχτές πόρτες του

Κανά λίνκ παίζει? όποτε είναι ευκολο... Δεν βλέπω ελληνική τηλεόραση εδώ :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.