Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ποιός ο λόγος μια εφαρμογή που θα τρέχει τοπικά σε ένα υπολογιστή να είναι web

:wall::wall::wall::wall:

Μπορώ να απαντήσω, αλλά θα φάω κάρτα. Αλλά ναι, είναι σπαστικό.. βλέπε Διάβολο 3 και ΧώροΜάχης 3

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!

Θελω να κανω μια θερμη παρακληση, ψαχνω κατι καιρο και το βρηκα σε δημοπρασια στο ebay αλλα ο πωλητης μου ειπε οτι δεν μπορει να στειλει ελλαδα. Αν ειναι καποιος φιλος αγγλια η εχει καποιον γνωστο που μπορει να με εξυπηρετησει παρακαλω πολυ ας στειλει ενα πμ. Δεν ειναι μεγαλης αξιας..

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνουν σήμερα:

1)To βράδυ είδα στον ύπνο μου ότι με μία φίλη καθόμασταν μαζί και συμπληρώναμε δελτία τζόκερ.

Τα μισά νούμερα έβαζε αυτή και τα άλλα εγώ, ενώ σήμερα πρωί-πρωί με πήρε τηλ.να δω τι κάνω.

(να σημειώσω ότι δεν μπαίνω ποτέ σε πρακτορεία και είμαι άσχετος με το σπορ)

2) Σήμερα όλη η γειτονιά γύρω-γύρω δεν έχει τηλέφωνο/internet εκτός από εμένα!

Μάλιστα η ταχύτητα έχει ανέβει ελαφρά από χθες...

3) Περιμένω πράγματα από ebay από τον Ιούλιο, και τσακ σήμερα ο ταχυδρόμος με φάκελο!

Ανοίγω τον φάκελο και βλέπω μέσα κάτι που δεν έχω παραγγείλει ποτέ! Multicolor Car Bike Bicycle Cycling Tire Wheel 8pcs Valve Neon LED Flash Light | eBay

Τα στοιχεία μου σωστά έξω στον φάκελο, αλλά ο πωλητής άγνωστος....στο ebay history τίποτα, όπως και στο PayPal history. Ποτέ δεν μετέφερα λεφτά σε αυτόν, ούτε έχω αγοράσει ποτέ κάτι.....δεν τον ξέρω!

Παιδιά τι συμβαίνει με την περίπτωσή μου????:giveup:

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνουν σήμερα:

1)To βράδυ είδα στον ύπνο μου ότι με μία φίλη καθόμασταν μαζί και συμπληρώναμε δελτία τζόκερ.

Τα μισά νούμερα έβαζε αυτή και τα άλλα εγώ, ενώ σήμερα πρωί-πρωί με πήρε τηλ.να δω τι κάνω.

(να σημειώσω ότι δεν μπαίνω ποτέ σε πρακτορεία και είμαι άσχετος με το σπορ)

2) Σήμερα όλη η γειτονιά γύρω-γύρω δεν έχει τηλέφωνο/internet εκτός από εμένα!

Μάλιστα η ταχύτητα έχει ανέβει ελαφρά από χθες...

3) Περιμένω πράγματα από ebay από τον Ιούλιο, και τσακ σήμερα ο ταχυδρόμος με φάκελο!

Ανοίγω τον φάκελο και βλέπω μέσα κάτι που δεν έχω παραγγείλει ποτέ! Multicolor Car Bike Bicycle Cycling Tire Wheel 8pcs Valve Neon LED Flash Light | eBay

Τα στοιχεία μου σωστά έξω στον φάκελο, αλλά ο πωλητής άγνωστος....στο ebay history τίποτα, όπως και στο PayPal history. Ποτέ δεν μετέφερα λεφτά σε αυτόν, ούτε έχω αγοράσει ποτέ κάτι.....δεν τον ξέρω!

Παιδιά τι συμβαίνει με την περίπτωσή μου????:giveup:

Αυριο ειναι η κληρωση του τζοκερ.

Πας σε πρακτορειο και προσπαθεις να θυμηθεις τους αριθμους.

Παιρνεις τη φιλη σου τηλ και της ζητας 3 αριθμους.

Και αν σου κατσει ? :)

Link to comment
Share on other sites

έχει αρχίσει να μου τη δίνει το spam filter του gmail. Μου έκοβε email που μου έρχονταν και ήταν στα γερμανικά, επειδή δεν είναι η γλώσσα που χρησιμοποιώ συνήθως... Έτη φωτός πίσω από το Outlook σε αυτό το θέμα. Κρίμα που ελέω android δε μπορώ να μετακομίσω πλήρως στο Outlook...

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνουν σήμερα:

1)To βράδυ είδα στον ύπνο μου ότι με μία φίλη καθόμασταν μαζί και συμπληρώναμε δελτία τζόκερ.

Τα μισά νούμερα έβαζε αυτή και τα άλλα εγώ, ενώ σήμερα πρωί-πρωί με πήρε τηλ.να δω τι κάνω.

(να σημειώσω ότι δεν μπαίνω ποτέ σε πρακτορεία και είμαι άσχετος με το σπορ)

2) Σήμερα όλη η γειτονιά γύρω-γύρω δεν έχει τηλέφωνο/internet εκτός από εμένα!

Μάλιστα η ταχύτητα έχει ανέβει ελαφρά από χθες...

3) Περιμένω πράγματα από ebay από τον Ιούλιο, και τσακ σήμερα ο ταχυδρόμος με φάκελο!

Ανοίγω τον φάκελο και βλέπω μέσα κάτι που δεν έχω παραγγείλει ποτέ! Multicolor Car Bike Bicycle Cycling Tire Wheel 8pcs Valve Neon LED Flash Light | eBay

Τα στοιχεία μου σωστά έξω στον φάκελο, αλλά ο πωλητής άγνωστος....στο ebay history τίποτα, όπως και στο PayPal history. Ποτέ δεν μετέφερα λεφτά σε αυτόν, ούτε έχω αγοράσει ποτέ κάτι.....δεν τον ξέρω!

Παιδιά τι συμβαίνει με την περίπτωσή μου????:giveup:

Αυριο ειναι η κληρωση του τζοκερ.

Πας σε πρακτορειο και προσπαθεις να θυμηθεις τους αριθμους.

Παιρνεις τη φιλη σου τηλ και της ζητας 3 αριθμους.

Και αν σου κατσει ? :)

To καρμα λεει να πας να παιξεις σε τζοκερ τον parcel No ή το serial του προιoντος σου ή αν εισαι ψαγμενος τον... λεξαριθμο του username του ebay seller.... :p

Αν σου κατσει βγαζεις την φιλη σου για καφε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.