Jump to content




DJD

Recommended Posts

Έρχεται παπάς σήμερα για εγκαίνια στο μαγαζί.

Αφού έχει πάει στους άλλους δύο να φιλήσουν το σταυρό πάει να κάνει και σε εμένα κίνηση. Του λέω απλά "Να'σαι καλά πάτερ, δεν θέλω." Πάει να κάνει 1-2 προσπάθειες ακόμα, βλέπει ότι δεν έχω καμία διάθεση να φιλήσω σταυρό και αρχίζει τα μουρμουρητά... "Εντάξει...έτσι... μπράβο... εδώ φτάσαμε... μπλα μπλα μπλα μπλα...", το τι κατάρες θα μου έριξε από μέσα του δεν θέλω να το φαντάζομαι...

Και πριν λίγο έμαθα ότι έπιασε τον φίλο μου πριν φύγει και του είπε ότι είχε σκοπό να ψωνίσει κιόλας πράγματα από το μαγαζί αλλά μετά από αυτό δεν ψώνισε τίποτα...

Και δεν δέχτηκε και τα χρήματα που πήγε να του δώσει για τον αγιασμό...

Ούτε τη μάνα να του είχα σκοτώσει δηλαδή... απλά επειδή δεν θέλησα να φιλήσω το σταυρό! :wassat:

Και πριν πεταχτεί κανείς... όχι δεν ήταν επιλογή μου ο αγιασμός...όχι δεν ήμουν μπροστά στον αγιασμό (πίσω στην άκρη καθόμουνα)...όχι δεν του σκότωσα τη μάνα...όχι δεν έβγαλα αφρούς από το στόμα όταν μου έκανε την κίνηση να φιλήσω το σταυρό... :p

Link to comment
Share on other sites

η δικιά μου αποθήκη με τα βίας φτάνει τα 12.5t

καλαμπόκι, στάρι, ρύζι, αποξηραμένα φρούτα, μακαρόνια, κομπόστες, παστό χοιρινό ανακατωμένα με γαλοπούλα κ.α., χώρια τα 25κμ νερό πόσιμο

suckers έρχεται η 21 του Δεκέμβρη :p :p :p

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.