Jump to content




DJD

Recommended Posts

Παιδια μηπως το εχετε παρακανει λιγο με τις κοκκινες καρτες?

Νταξ ελεος δλδ.

Μια ψιλο offtopic ερωτηση εκανα και μου τραβηξε κοκκινη ενας mod.

Και συνεχίζεις ακάθεκτος. Εκτός του γεγονότος ότι στους κανονισμούς λέμε ότι "Εάν κάποιο θέμα ή μήνυμα παραβεί οποιονδήποτε από τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης, απαγορεύεται να συνεχιστεί η συμμετοχή των μελών του forum σε αυτό. Εφόσον υπάρχουν οποιεσδήποτε ενστάσεις θα πρέπει να υποβάλλονται με (PM - Προσωπικό μήνυμα) ή e-mail στους moderators ή τους administrators.". Άρα αν είχες κάποιο θέμα με την ποινή σου θα έπρεπε να επικοινωνήσεις μαζί μας με πμ. Από την άλλη, βγαίνεις και σκούζεις στο ΠΟΘ ("Αν κάποιο μέλος πιστεύει ότι δεν έχει "δικαιωθεί" θα πρέπει να απευθυνθεί στους Administrators του TheLab.gr είτε μέσο προσωπικού μηνύματος είτε μέσω email"), καταφέροντας να είσαι off-topic στο πιο off-topic θέμα της off-topic κατηγορίας:p

Έχε χάρη που έρχονται τα γενέθλιά σου αλλιώς θα σε ξανακαμπάνιαζα:hehe:

Link to comment
Share on other sites

TImyL.jpg

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=mN7LW0Y00kE]Dean Martin - Let it Snow! - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες ο [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] που εξαφανίστηκε;

ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ. Νέο και ταλαντούχο παιδί ΚΡΙΜΑ να χαραμίζεται σε fora.

Ας πατήσει κι αυτός τα 40βάλε, ας παντρευτεί και τότε ας επιστρέψει.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ. Νέο και ταλαντούχο παιδί ΚΡΙΜΑ να χαραμίζεται σε fora.

Ας πατήσει κι αυτός τα 40βάλε, ας παντρευτεί και τότε ας επιστρέψει.

How to destroy the universe

Director: zomg

και που θα βρει τα λεφτά να πληρώσει τα έξοδα; αν γεννήσει πρόβατα κάτι γίνεται (θα παίρνει bonus).

Καλά είμαι με το σκύλο. Εκτός αν φορολογηθεί και το κατοικίδιο. Κρίμα είναι να τον μαγειρέψω.:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Το εχω... το παλευω... ειμαι δυνατος... ειμαι αισιοδοξος!!! Μπηκε ο υπεροχος Δεκεμβρης (καλο Χειμωνα Αντωνη) ερχονται γιορτες, ολα ειναι χαρωπα... μπορω να κανω τον εαυτο μου να πιστεψει οτι αυτη η Δευτερα δεν ειναι το ιδιο εμετικη οπως ολες οι αλλες Δευτερες...

anigif_enhanced-buzz-5468-1354297133-12.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου δώσει μια εικόνα του πόσο καιρό κάνει να βγει μια βεβαίωση ποινικού μητρώου από την εισαγγελία ;

[MENTION=5299]Tsakonas[/MENTION]

Ορίστε μια εικόνα:

MIA-AIWNIOTITA-KAI-MIA-MERA.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.