Jump to content




DJD

Recommended Posts

Μόλις παράγγειλα κάτι καλώδια που ήθελα για τον ενισχυτή. Η προσφορά δεν κρατάει πολύ, οπότε βιαστείτε.

i-lied-12279-400x250.jpg

έχει πολύ χαμηλές τιμές, αγόρασα 100 να έχω ρεζέρβες. :man_in_love:
Link to comment
Share on other sites

Κατεβαίνω να πάρω το αμάξι να πάω στο γήπεδο και η πολυκατοικία μου έχει τηλεμεταφερθεί στον Αμαζόνιο. :help1:

Χάνω το γήπεδο επειδή έχω παρκάρει "μακριά" από το σπίτι. :wall:

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σε ενα εσοπ ποιντ σήμερα να πάρω ενα δέμα και το μαγαζί ηταν γεμάτο κουτιά μεγάλα , μπράβο λέω απο μέσα μου πάει η οθόνη και το case σύννεφο ... Πλησιάζοντας το ταμείο διαπίστωσα πως σχεδον ολα ητανε καλοριφερ λαδιου - διάφορες θερμάστρες...

Link to comment
Share on other sites

H κουζίνα απέχει 1 κλειστή πόρτα και 10+ μέτρα, το δωματιο μικρό, και η μπαλκονόπορτα κλειστή.

Εκεί που δουλευεις στο PC, πιάνεις μια περίεργη μυρωδιά, κάτι άσχημο, σαν πλαστικό σαν κάτι κακό να καίγεται, πανικοβάλλεσαι γιατί ξέρεις ότι μπορεί να είναι κάτι από το PC σου.

Ανοίγεις την μπαλκονόπορτα μην πέρασε κάτι από κάτω, μην πέρασε από τον εξαερισμό, ο κρύος αέρας σε δροσίζει, μυρίζει βροχή μόνο, ξαναμπαίνεις μέσα, διασχίζεις το δωμάτιο και ανοίγεις την εξώπορτα που οδηγεί στην κουζίνα μετά από εκείνα τα 10+ μέτρα, άδειος, χωρίς μυρωδιές, ποιος θα έψηνε καλώδια 1:20 το βράδυ?

Ακόμα περισσότερο τρομοκρατημένος σκύβεις κάτω στο κουτί σου, προς έκπληξη (και χαρά ;) δεν μυρίζεις τίποτα! Τα ανεμιστήρια δουλευουν χωρίς πρόβλημα, τα κόκκινα LED γυαλίζουν στο πλεξιγκλασς, βλέπεις την σκόνη που έχει μαζευτεί στο HAF σου, πρέπει κάποτε να την μαζέψεις, αλλά δεν είναι αυτός ο λόγος που είσαι σαν τον λακαμά στα τέσσερα εκείνη την ώρα! Παίρνεις μερικές ακόμα βαθιές ανάσες, πάλι τίποτα.. Η σκόνη δεν πρόκεται να κατέστρεψε κάτι και να μύρισε τόσο λίγο..

Σηκώνεσαι, σκανάρεις το δωμάτιο με το βλέμμα σου, ώσπου.... ρε μ@μημένο κεράκι ρεσό, εσύ τελοιώσες; Εσύ μύρισες έτσι και κατατρόμαξα;;; Εσύ ήσουν άτιμο πράγμα και τώρα και τις άλλες 4-5 φορές που έχει συμβεί το ίδιο πράγμα ακριβώς!

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά!

Fact #1

Την περασμένη εβδομάδα είχα στο δωμάτιό μου 20 βαθμούς και 50% περίπου υγρασία. Δεν κρύωνα.

Σήμερα έχω πάλι 20 βαθμούς αλλά με 76% υγρασία και κρυώνω.

Fact #2

Τώρα που κρύωσε ο καιρός παρατηρώ ότι τα πλήκτρα του πληκτρολογίου μου έγιναν πιο σκληρά. Το παρατήρησα στη γραφή κειμένου, αλλά πολύ περισσότερο ενοχλεί όταν παίζω pacman και χάνω τον έλεγχο πολύ εύκολα!!! Ρημάδι κρύο!!!!:fist:

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά!

Fact #2

Τώρα που κρύωσε ο καιρός παρατηρώ ότι τα πλήκτρα του πληκτρολογίου μου έγιναν πιο σκληρά. Το παρατήρησα στη γραφή κειμένου, αλλά πολύ περισσότερο ενοχλεί όταν παίζω pacman και χάνω τον έλεγχο πολύ εύκολα!!! Ρημάδι κρύο!!!!:fist:

Μήπως πάγωσαν τα δάχτυλα σου (αρθρώσεις) και τα λυγίζεις πιο δύσκολα;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.