Jump to content




DJD

Recommended Posts

Το πάθημα ενός Κιλκισιώτη σε καζίνο | Κιλκίς24

και δεν ειναι ψεμματα..

μου το ειχε πει ανθρωπος που κερδισει πολυ λιγοτερα χρηματα.. που εκαναν μανουρα.. αλλα τον αφησαν..

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δεν χρειάζεσαι καν ειδικά γάντια.

Έχω κάτι γάντια που τα χρησιμοποιώ για το μάζεμα των ελιών και πιάνουν μια χαρά στην ο8όνη του S1 ...μαμάνε.

Βέβαια δεν είναι για τους -20 βαθμούς...αλλά καλά είναι.

3€ στα χρωματοπωλεία !

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρετε που να βάλετε το tablet σας ή σας ενοχλεί στην τσέπη το μεγάλων διαστάσεων κινητό σας;

Η λύση βρίσκεται στο παρακάτω video :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=miL73etR1l4]Tech Slinger - YouTube[/ame]

Έγινε επεξεργασία από papajim
Link to comment
Share on other sites

στο αϊ φούν φαϊβ πως κλείνω μια εφαρμογή; το κουμπί πατάω η πρέπει να παω τασκ μάνατζερ (αν έχει) ; :p

i. Θα φας κάρτα για ερώτηση στο ΠΟΘ

ii. πατάς 2 φορές το home button να ανοίξει ο app switcher, πατάς και κρατάς πατημένη την εφαρμογή που θες να κλείσεις και μόλις εμφανιστεί το κόκκινο μείον, το πατάς, όπως δλδ κάνεις και απεγκατάσταση εφαρμογές.

Εναλλακτικά , ξεκινάς 4 νέες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μόνο που το 8850 είχε τρόπο backup επαφών, κάτι που τότε ήταν επιστημονική φαντασία.

Το αγαπημένο μου retro, είναι το SE P800. Το είχε ο ξάδερφος και μου έτρεχαν τα σάλια :drool::drool::drool::drool::drool::drool: Αλλά το κατέστρεψε όταν είχε σπάσει την οθόνη :crazy:.

Από νοσταλγία θα ήθελα σήμερα να το είχα.

Also, το iphone είναι πολύ gay:whistle2:

Έγινε επεξεργασία από Pokemon640
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.