Jump to content




DJD

Recommended Posts

ΑαΑχχ ωραίες εποχές αυτές που το σκεφτόμουν και γω να πάω να μην πάω...

Τώρα σηκώνομαι κάνα τέταρτο νωρίτερα να προλάβω να μην με πιάσει η κίνηση στην εθνική....

Link to comment
Share on other sites

Οταν αγορασω τον iss θα μου χρειαστει αυτο [ame=http://www.amazon.co.uk/International-Space-Station-Manual-earth-orbiting/dp/085733218X/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1353542136&sr=8-1]International Space Station Manual: An insight into the history, development, collaboration, production and role of the permanently manned earth-orbiting complex Owners' Workshop Manual: Amazon.co.uk: David Baker: Books[/ame] :dance3:

Link to comment
Share on other sites

που πας ρε κοπέλα μου με τις πατσές έξω;και καλά εσύ νομίζεις ότι είσαι η Kate Moss,

δεν βρέθηκε ένας να σου πει ότι μοιάζεις με σημαδούρα για τις βάρκες; :unsure:

Εισαι ρατσιστης, και αυτες πρεπει να βρουν καποιον να μαμη8ουν.

Βεβαια το θεμα ειναι τι φταιμε εμεις να τις βλεπουμε πριν μαμηθουν αλλα δε βαριεσαι... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εισαι ρατσιστης, και αυτες πρεπει να βρουν καποιον να μαμη8ουν.

Βεβαια το θεμα ειναι τι φταιμε εμεις να τις βλεπουμε πριν μαμηθουν αλλα δε βαριεσαι... :hehe:

μιλάμε για XXXXX large μέγεθος,πως ήταν το χέλι στην μεγάλη απόφραξη με τον Τσάκωνα;κάτι παρόμοιο :nothing:

Link to comment
Share on other sites

μιλάμε για XXXXX large μέγεθος,πως ήταν το χέλι στην μεγάλη απόφραξη με τον Τσάκωνα;κάτι παρόμοιο :nothing:

Ρε μπας και ειδες την τυπισσα που ηθελε να μου νοικιασει εκεινο το σπιτι ? :hehe:

Ποιά αλλαγή; Το ίδιο το βλέπω.

Αλλαγη στην εμφανιση αποτελεσματων αναζητησης.

Εχει γραφτει καπου στον λαμπη αλλα δεν το βρισκω τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.