Jump to content




DJD

Recommended Posts

Fake ειναι ρε σι,δεν νομίζω να αδυνάτισε η μύτη της άλλης με make-up,αριστερα ειναι πλατια και δεξια γαλλικη...εχει πεσει πολυ χειρουργείο για να βγουν ετσι....

Lighting 101

(και σε κάποιες) Photoshop 101

Link to comment
Share on other sites

@l2phile ε περίπου έτσι βγήκα :p μόνο που βγήκα pichu όχι pikachu.

catch Abra @ Route 25 :

15% πιθανότητα / Calm nature (1 προς 25 natures πιθανότητα), 4% δηλ / Synchronize ability (1 στα 2), 50% = oooohhh... Questάρα αν τη πετύχω :D

Έγινε επεξεργασία από Pokemon640
Link to comment
Share on other sites

Btw, όποιος ξαναβάλει NSFW link οπουδήποτε στο λάμπη, για 7 μέρες θα βλέπει μόνο το πουλάκι τσίου αντί για τον λάμπη.

Υπάρχει κάπου γραμμένο ότι απαγορεύεται και δεν το πήρα χαμπάρι; Καλημέρα και συγνώμη αν δημιουργήθηκε πρόβλημα.

Πρωί πρωί βλέπω μήνυμα από τον astrolabo (!) Τι να θέλει τι να θέλει...

:haha:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διαπίστωσα ότι μου χρέωσαν την πιστωτική και δεν μπορώ να καταλάβω από που βρήκαν τα στοιχεία μου... :(

Η μόνη αγορά που έκανα τελευταία μέσω πιστωτικής (σχεδόν πάντα χρησιμοποιώ paypal) ήταν η αγορά των Windows με τα 15 ευρώ!

PURCHASE -Park Plaza Inc Heath US	0,15 EUR   
PURCHASE -Ardmore Farmers Market Ardmore US 0,32 EUR
PURCHASE -FULL TILT DOUGLAS IOM GB 79,06 EUR
PURCHASE -FULL TILT DOUGLAS IOM GB 158,11 EUR

Λογικά ο τύπος έκανε δυο δοκιμαστικές αγορές στην αρχή και αφού είδε ότι την δέχτηκαν την κάρτα είπε να τζογάρει! :p

Ευτυχώς είδα αμέσως την συναλλαγή στο winbank και έκανα αμφισβήτιση και ακύρωση της κάρτας... Άντε τώρα να περιμένω μια εβδομάδα για να εκδοθεί η καινούργια...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα σκηνικό στην εταιρία:

Αρχιμανδρίτης (δεν είμαι σίγουρος για το άμα μετέφρασα τον βαθμό του σωστά από τα ρωσικα) ήρθε για θρησκευτικό τουρισμό στην ελλάδα και έκανε φασαρία στην εταιρία γιατί δεν παρείχαμε κοπέλα στο δωμάτιο XD epic

Link to comment
Share on other sites

ΙΚΑ Γλυφαδας, περιμενοντας την επιτροπη του ΙΚΑ για το ατυχημα που ειχα τον Ιουλη με την μηχανη. Ευτυχως που εχει WEP και χαζευω.

Νουμερο 15 απο 20, και απο τις 3μμ εχουν περασει 5 νουμερα μονο.

Link to comment
Share on other sites

ΙΚΑ Γλυφαδας, περιμενοντας την επιτροπη του ΙΚΑ για το ατυχημα που ειχα τον Ιουλη με την μηχανη. Ευτυχως που εχει WEP και χαζευω.

Νουμερο 15 απο 20, και απο τις 3μμ εχουν περασει 5 νουμερα μονο.

story of my life...

ικα γλυφαδας σε ολο του το μεγαλείο, της αργυρουπολης ειναι καλο αμα μπορεις να πας

Link to comment
Share on other sites

story of my life...

ικα γλυφαδας σε ολο του το μεγαλείο, της αργυρουπολης ειναι καλο αμα μπορεις να πας

Σ'αυτό ανήκει ο εργοδότης. Εγώ δυστυχώς ΙΚΑ Αγ. Παρασκευής :( Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
grammar ρεεεεεεεεεεεεεε
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα σκηνικό στην εταιρία:

Αρχιμανδρίτης (δεν είμαι σίγουρος για το άμα μετέφρασα τον βαθμό του σωστά από τα ρωσικα) ήρθε για θρησκευτικό τουρισμό στην ελλάδα και έκανε φασαρία στην εταιρία γιατί δεν παρείχαμε κοπέλα στο δωμάτιο XD epic

Έφυγε από την Ρωσία για να βρει κοπέλα στην Ελλάδα? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.