Jump to content




DJD

Recommended Posts

κάνουν πάλι έργα, αλλάζουν το δρόμο, καλύτερα να άκουγα τη φασαρία του τροφοδοτικού που είχα παρά μπουμπουνητά και οδοστροτήρες. Ας κάνω setup με 9 delta 12άρηδες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

>Καθηγητής ΤΕΙ Πληροφορικής βάζει project

>Zητάει να του παραδοθεί εκτυπωμένο

>Δεν θέλει να το πάρει σαν αρχείο από το eclass, ούτε συννημένο .doc σε email διότι λέει παίρνει πολλά mails και τα μπερδεύει.

>Δεν δέχεται χειρόγραφα.

>Είναι στραβός ο γυαλός ή στραβά αρμενίζουμε;

Discuss

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φυσιολογικό το βρίσκω. Αν δε θέλει ηλεκτρονικά, δεν βλέπω το κακό απλώς να εκτυπώσετε αυτά που γράψατε, να τα δέσετε με ένα σπιράλ και να είναι όμορφο, έτοιμο για παράδοση.

Link to comment
Share on other sites

Πολλοί καθηγητές δεν θα ήξεραν καν τί είναι το mail αν δε τους έφτιαχνε το Πανεπιστήμιο.

Ο μαθηματικός μας είναι τελείως δεινόσαυρος, καθώς λέει, με τους Η/Υ.

Αν και είναι μορφή κατά τ' άλλα. :p

Link to comment
Share on other sites

Δουλειά του δεν είναι αυτή όμως;

Ξέρει κανείς καμιά δουλειά να είναι ξεκούραστη και ανεμπόδιστη;

Γιατί να μετακυλείται το βάρος στους φοιτητές;

Δηλαδή εγώ πέρυσι που δούλευα σαν το σκύλο τι έπρεπε να πω, "Μη μου φέρνετε άλλα αυτοκίνητα γιατί μπερδεύομαι;"

Trivia: ο καθηγητής διδάσκει Κατανεμημένα Συστήματα στο teilar

Εμείς εδώ στο ΕΠΠ teiher έχουμε μηχανοργάνωση και μηχανογράφηση uber, δόξα τω Θεώ

Έγινε επεξεργασία από bezdim
Link to comment
Share on other sites

Το οτι δεν θελει ε-μαιλ και χειρογραφο αλλα το θελει εκτυπωμενο δεν ειναι κατι παραλογο απλα η ιδιαιτεροτητα του συγκεκριμενου καθηγητη.Δεν ειναι δα και κατι το απιστευτα δυσκολο να γινει ... :jump:

Link to comment
Share on other sites

Αν φοβάται την αρνητική αξιολόγηση και την απόλυση θα σου πω για το πότε μαθαίνει να δέχεται e-mail.

Πας καλά ρε ; Στην Ελλάδα τέτοια αίσχη ;

Άκου εκεί αξιολόγηση καθηγητή...απολυση...

Ντροπή σου και μονο που τα ανέφερες...

:dirol:

Link to comment
Share on other sites

Ειχε δουλεψει πριν 2 βδομαδες και καλα δοκιμαστικη η κοπελα μου στα μιγκατο.

καθε αλλο παρα δοκιμαστικη δηλαδη γιατι απο οτι καταλαβα το εχουν παγια τακτικη εκμετελλευομενοι τη κριση και την ανεργια,να παιρνουν για 2 μερες καθε βδομαδα εναν,παραμυθιαζοντας τον για προσληψη και στο τελος ουτε φωνη ουτε ακροαση(μεχρι και οτι μπηκε νοσοκομειο η υπευθυνη ελεγαν και οτι πηρε εξιτηριο κυριακη μετα)

και εαν το κυνηγησεις για να πληρωθεις σου δινουν ψιχουλα....

αφου λοιπον τους ζαλιζαμε πηγε σημερα να πληρωθει και για 15 ωρες δουλεια της εδωσαν... 28Ε!!!!1,5Ε η ωρα!!!

της ειχα πει ρε γμτ ΜΗΝ δεχθεις και μην τα παρεις εαν σου πουν κανα περιεργο ποσο και πες τους να σου δωσουν εγγραφως το ποσο θελουν να σου δωσουν να το παμε στο υπουργειο και το... δεν ξερω πως να το χαρακτηρισω πηγε και τα πηρε και υπεγραψε κιολας.

Ριχτε τους ολοι μαυρο (κυριως οι γυναικες σας) στα γιδια και τους απατεωνες.

Στα δικα μου,πετυχα εναν τυπα κατω απο το σπιτι μου που το ειχε παρκαρει ολο στο πεζοδρομιο πανω σε σημειο να μην χωραει πεζος απο πουθενα.πηγα και πηρα δημοτικη αστυνομια και μακαρι να του γραψουν κουστουμακι γιατι ειπαμε να παρκαρουμε παρανομα αλλα αυτος το ειχε παραξυλωσει...

αστα διαλα τσαντιστηκα παλι σημερα

Link to comment
Share on other sites

Στα δικα μου,πετυχα εναν τυπα κατω απο το σπιτι μου που το ειχε παρκαρει ολο στο πεζοδρομιο πανω σε σημειο να μην χωραει πεζος απο πουθενα.πηγα και πηρα δημοτικη αστυνομια και μακαρι να του γραψουν κουστουμακι γιατι ειπαμε να παρκαρουμε παρανομα αλλα αυτος το ειχε παραξυλωσει...

Εμείς έχουμε κάτι "έξυπνους" που είχαν φτιάξει πάρκινγκ μια θέση στη μονοκατοικία τους, έχουν βάλει και σηματάκι "νο πάρκι", αλλά έχουν βάλει καρεκλίτσες και τραπεζάκια και το έχουν κάνει αυλή. Επόμενο να παρκάρουν πλέον τη μερτσέντα και το τζιπ πάνω στο πεζοδρόμιο και το κλείνουν τελείως (και μιλάμε για πευκιώτικα πεζοδρόμια, δηλαδή 2,5-3μ πλάτος). Πρέπει να έχω κι εγώ κέφια (και χρόνο) καμιά μέρα, να τους καλέσω κι εγώ την αστυνομία. Όχι τίποτα άλλο, αλλά τους το έχω πει πολλάκις ότι ενοχλούν, και κάνουν ότι δε με ακούνε.

Link to comment
Share on other sites

το ενδεχομενο τα κλειδια σου να γρατσουνισουν το χρωμα τους καταλαθος ενω εσκυβες να σηκωσεις τη σακουλα με τα οικοδομικα υλικα που βουλιαξε το καπο τους επειδη σου γλυστρισε απ τα χερια , το σκεφτηκες ποτε; αμα δε σε θελει ρε παιδι μου..

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι η αστυνομια σπανια θα τους κανει κατι( για αυτο καλεσα και εγω δημοτικη που γραφουν πιο πολυ) και με το να τους μιλας σε γραφουν στα φρυδια τους οποτε το να γινομαστε λιγο ηλιθιοι καμια φορα ειναι πιο αποτελεσματικο(και νιωθεις και μια ηθικη δικαιωση εστω)...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.