Jump to content




DJD

Recommended Posts

Κοιτα ισως πραγματικά να ξεχασε κατι, αλλα οχι ολοκληρο καροτσι...

Ναι ξέχασε 4 ούζα πλωμαρίου

Μετά ενα κομμάτι τυρί

Αμέσως μετά απιονισμένο νερό

και τέλος είπε να πάρει και λίγο σαλαμάκι για να τσιμπάει :TD:

Link to comment
Share on other sites

Οταν μου τυχαίνουν οι "έξυπνες" σε super market, που πάνε και πιάνουν σειρά στο ταμείο με ένα μπουκάλι πορτοκαλάδα και καλά και φεύγουν κάθε τόσο, για να πάρουν και τα υπόλοιπα που θέλουν -με αποτέλεσμα να μαζέψουν ένα καρότσι πράγματα- παίζει το νευρικό μου σύστημα!!!!!

παρε τα πραματα τους, πληρωσε και φυγε :devil:

Link to comment
Share on other sites

Οταν μου τυχαίνουν οι "έξυπνες" σε super market, που πάνε και πιάνουν σειρά στο ταμείο με ένα μπουκάλι πορτοκαλάδα και καλά και φεύγουν κάθε τόσο, για να πάρουν και τα υπόλοιπα που θέλουν -με αποτέλεσμα να μαζέψουν ένα καρότσι πράγματα- παίζει το νευρικό μου σύστημα!!!!!

Πήγα μια βόλτα στον Μαρινόπουλο σήμερα. Ευτυχώς δεν μου έτυχαν έξυπνοι, αλλά είχε πλάκα.

Πίσω από μένα στα τυριά ήταν μια νεαρή μητέρα με δύο παιδάκια που βιάζονταν ποιο πολύ από την ίδια. Το μικρό κοριτσάκι είχε κολλήσει το κεφάλι στο τζάμι κοιτώντας επίμονα την γραβιέρα! Παραχώρηση σειράς Νο1.

Στο ταμείο πίσω από εμένα ήρθε μια κυρία με 2 πραγματάκια στα χέρια. Παραχώρηση σειράς Νο2.

Με το που πέρασε εμφανίστηκε μια άλλη με έναν χυμό. Παραχώρηση σειράς Νο3.

Για να εμφανιστεί ένας μεγάλης ηλικίας κύριος με ένα γάλα. Παραχώρηση σειράς Νο4.

Και μόλις έφτασε η σειρά μου η ταμίας μου ζήτησε να κάνω υπομονή 2 λεπτάκια διότι κάτι έπρεπε να κάνει εκείνη την ώρα με το ταμείο!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε εχουμε "Νιομβρη" (sic) και απο τον Δεκεμβρη του '11 που βγηκε η 7970 δεν υπαρχει 8970 ή κατι μεγαλυτερο...

Που πηγε το "6-month product cycle"?? Lifting βγαλανε και-καλα με την GHz edition... μουφα, αλλα πες οτι εγινε... Πρεπει να εχει κλεισει 6μηνο και η 680 και ακομα τιποτα για 780...

Τι παθανε? Καταλαβανε οτι δεν αγοραζει κανεις?

*πω πω ΚΑΙ ερωτηση ΚΑΙ τεχνολογικου περιοχομενου... η χαρα του Αντωνη...:tongue:

Link to comment
Share on other sites

That awkward moment που δεν έχεις internet για μέρες και όταν έρχεται πας να δεις το πουλάκι τσιου...

..και σου λέει "the uploader has not made the video available in your country".. FUUUUUUUUUU?????

Ρε παιδιά,

το photobucket το Γ@ΜΗΣ@ΝΕ και ψώφησε και μετά το Γ@ΜΗΣ@ΝΕ ξανά. :-O:rip::suicide::wall::wall::wall::wall:

Γιατί αλλάξανε Interface; Γιατί δε μου βάζει τις τελευταίες φωτό που ανέβασα πρώτες, αλλά σκόρπιες ενδιαμεσα με τις παλιότερες; Γιατί δε βρίσκω τα forum codes για να τα αντιγράψω;

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!:jump::mad::fist::fist::slap:

Συγνώμη για το offtopic αλλά τα έχω πάρει πολύ άγρια.

Είναι beta.. Απλά γύρνα το στο παλιό ;)

Έγινε επεξεργασία από racer
Link to comment
Share on other sites

Ναι ξέχασε 4 ούζα πλωμαρίου

Μετά ενα κομμάτι τυρί

Αμέσως μετά απιονισμένο νερό

και τέλος είπε να πάρει και λίγο σαλαμάκι για να τσιμπάει :TD:

ωχ η γυναικα μου ηταν!

της ειπα "πεταξου ρε μωρο μου να μου παρεις ενα μπιτονακι απιονισμενο να καθαρισω την υδροψυξη

και παρε και τπτ να μου φτιαξεις κανα ουζακι με μεζε να τσιμπαω την ωρα του στησιματος..."

:p

Link to comment
Share on other sites

ωχ η γυναικα μου ηταν!

της ειπα "πεταξου ρε μωρο μου να μου παρεις ενα μπιτονακι απιονισμενο να καθαρισω την υδροψυξη

και παρε και τπτ να μου φτιαξεις κανα ουζακι με μεζε να τσιμπαω την ωρα του στησιματος..."

:p

ντροπή και αίσχος. Δε το περίμενα ποτέ απο εσάς :p

Link to comment
Share on other sites

Έκατσα να δω τα τελευταία επεισόδια ράδιο αρβύλα.

Εκείνα τα αποσπάσματα από τη βουλή και οι ερωτήσεις για τη λίστα λαγκαρντ, με έκαναν να σιχαθώ το πολιτικό προσκήνιο.

Αηδία μου προκαλεί αυτή η κατάντια. :fist:

Link to comment
Share on other sites

επειδή κάθε fan που σέβεται το εαυτό πρέπει να ξέρει να το χορεύει, πάρτε το να γουστάρουμε όλοι μαζί!!!!!

Έπρεπε να ρίξουν κι ένα gangnam style αμέσως μετά :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

ξεκίνα guild wars 2

Πήρα απόφαση να το αφήσω οπωσδήποτε για καλοκαίρι.

Δεν ξέρω πώς θα αντέξω, στη σχολή έχουν φτιάξει ήδη guild, με ξεσηκώνουν κάθε φορά, αλλά άμα κολλήσω... κόλλησα, και έχω πολλές υποχρεώσεις φέτος. :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.