Jump to content




DJD

Recommended Posts

Με κάλεσαν σε αφιέρωμα σε κάποια παλιά μας ποιήτρια, όπου θα διαβασθούν ποιήματα υπό μουσική υπόκρουση, και παίζει πιάνο ο Ζαχαρίας Τσίχλας.

Ρε τί μου λέει... τί μου θυμίζει αυτόςς.......;;;;

χαχαχα

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=L0I-T-ImvzM]Ράδιο Αρβύλα - Ζαχαρίας Τσίχλας & Τάσος Κουνέλης - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πετάξω σήμερα μέχρι τον πλανήτη ΠΟΘ...εκεί με χρειάζονται!

Έχω αποστολή να τρολάρω και να προστατεύσω τον κόσμο από την επικείμενη καταστροφή!

Superman εσύ; :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Έχω μανία να μη σηκώνω το τηλ. σε όποιον δεν ανήκει στις επαφές μου. Συνήθως είναι ρέμπελοι φοιτητές ή παλιοί συμμαθητές που θέλουν format.

Απ' την άλλη περιμένω τηλ. από ένα περιοδικό 6+ μέρες, οπότε "διλληματίζομαι" αν θα πατήσω το πράσινο κουμπάκι.

Με μια αναπάντητη, άκουσα αυτό, οπότε χέσ' τον, μόνο για σοβαρό δε θα ναι. :tongue: :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=zw-u508a-4o]Akon ft Eminem - Smack That - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Οταν μου τυχαίνουν οι "έξυπνες" σε super market, που πάνε και πιάνουν σειρά στο ταμείο με ένα μπουκάλι πορτοκαλάδα και καλά και φεύγουν κάθε τόσο, για να πάρουν και τα υπόλοιπα που θέλουν -με αποτέλεσμα να μαζέψουν ένα καρότσι πράγματα- παίζει το νευρικό μου σύστημα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Οταν μου τυχαίνουν οι "έξυπνες" σε super market, που πάνε και πιάνουν σειρά στο ταμείο με ένα μπουκάλι πορτοκαλάδα και καλά και φεύγουν κάθε τόσο, για να πάρουν και τα υπόλοιπα που θέλουν -με αποτέλεσμα να μαζέψουν ένα καρότσι πράγματα- παίζει το νευρικό μου σύστημα!!!!!

Την δευτερη φορά που φύγουν, ή την πρώτη αν καθυστερούν, κάνε ένα τσουπ, πάρε τους την θέση, και κάνε την κινέζα αν σου πει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Οταν μου τυχαίνουν οι "έξυπνες" σε super market, που πάνε και πιάνουν σειρά στο ταμείο με ένα μπουκάλι πορτοκαλάδα και καλά και φεύγουν κάθε τόσο, για να πάρουν και τα υπόλοιπα που θέλουν -με αποτέλεσμα να μαζέψουν ένα καρότσι πράγματα- παίζει το νευρικό μου σύστημα!!!!!

Κοιτα ισως πραγματικά να ξεχασε κατι, αλλα οχι ολοκληρο καροτσι...

Πιασαν τα κρύα εδω κατω:computer:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.