Jump to content




DJD

Recommended Posts

οι παραγωγικές δυνάμεις της χώρας,οδηγούμενοι από τον τετράκις τρισμέγιστο αντμίν

αστρογάτο (τα σάλια έφτασαν στο πάτωμα),έχουν επιδοθεί σε ένα ατελείωτο τρολλάρισμα από τις πρώτες πρωινές ώρες....

και έρχεται σαββ/κο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,

το photobucket το Γ@ΜΗΣ@ΝΕ και ψώφησε και μετά το Γ@ΜΗΣ@ΝΕ ξανά. :-O:rip::suicide::wall::wall::wall::wall:

Γιατί αλλάξανε Interface; Γιατί δε μου βάζει τις τελευταίες φωτό που ανέβασα πρώτες, αλλά σκόρπιες ενδιαμεσα με τις παλιότερες; Γιατί δε βρίσκω τα forum codes για να τα αντιγράψω;

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!:jump::mad::fist::fist::slap:

Συγνώμη για το offtopic αλλά τα έχω πάρει πολύ άγρια.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=8837]l2phile[/MENTION] και λοιπούς καθαρούς..

Άπλυτη αναρχοφασίστρια κουκουλοφόρος..

5473745350_62352781e7_b.jpg

Και που το κατάλαβες ρε ότι είναι αναρχικιά; Επειδή φοράει κουκούλα; (btw, για να με δελεάσεις στείλε κοπέλα που δεν καπνίζει :p )

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,

το photobucket το Γ@ΜΗΣ@ΝΕ και ψώφησε και μετά το Γ@ΜΗΣ@ΝΕ ξανά. :-O:rip::suicide::wall::wall::wall::wall:

Γιατί αλλάξανε Interface; Γιατί δε μου βάζει τις τελευταίες φωτό που ανέβασα πρώτες, αλλά σκόρπιες ενδιαμεσα με τις παλιότερες; Γιατί δε βρίσκω τα forum codes για να τα αντιγράψω;

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!:jump::mad::fist::fist::slap:

Συγνώμη για το offtopic αλλά τα έχω πάρει πολύ άγρια.κράξε τους με e-mail

βρίσε τους και κάνε τους να ντραπούν

Link to comment
Share on other sites

Και που το κατάλαβες ρε ότι είναι αναρχικιά; Επειδή φοράει κουκούλα; (btw, για να με δελεάσεις στείλε κοπέλα που δεν καπνίζει :p )

Δεν έχω την παραμικρή ιδέα τι είναι:p, κάπου το βρήκα και είπα να το ποστάρω με αυτόν τον τίτλο :jump1: και δεν καπνίζει (ακόμα)..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.