Jump to content




DJD

Recommended Posts

Γατακια :p εγω σε 45 λεπτα περιπου εβγαλα 4 φρονιμιτες ριζομενους καλα, συνολο 10-12 ενεσεις αναισθησιας και ολα με μια γυρα... (insert bad@ss picture by astro here :p)

ο γιατρος μου ειπε οτι σπανια το αντεχει καποιος τοσο :p

Ανωμαλε!

Εγω 4 φορες πηγα, τουμπανο το μαγουλο καθε φορα , ταλαιπωρια με το φαι...

οι γιατροι μια χαρα ηταν αλλα δε το ξαναπερναω αυτο...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ανωμαλε!

Εγω 4 φορες πηγα, τουμπανο το μαγουλο καθε φορα , ταλαιπωρια με το φαι...

οι γιατροι μια χαρα ηταν αλλα δε το ξαναπερναω αυτο...:rolleyes:

ε μαλλον δεν πειναγες πολυ :p

τα μαγουλα μου μονο το πρωτο βραδυ ηταν λιγο πρησμενα αλλα μετα ηταν ολα οκ :D αλλα δευτερη ή τριτη μερα χλαπακιασα σουβλακια :p αχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Μη ξεχνιόμαστε, σαν σήμερα το 1911 γεννήθηκε ο Οδυσσέας Ελύτης.

Ενα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή

για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή

Θέλει νεκροί χιλιάδες να 'ναι στους τροχούς

Θέλει κι οι ζωντανοί να δίνουν το αίμα τους.

Link to comment
Share on other sites

Μη ξεχνιόμαστε, σαν σήμερα το 1911 γεννήθηκε ο Οδυσσέας Ελύτης.

(είμαι) από τη χώρα που ξεχνάει ποιητές σαν τον Ελύτη, μα θυμάται να ταΐζει ανθρώπους σαν το Σημίτη...

στα άλλα νέα, το user friendly mac os x -δεν ξέρω ποια έκδοση-, δεν υποστηρίζει επεξεργασία σε βίντεο .mts (αυτό το αρχείο που βγάζει το 99,99% των βιντεοκαμερών οικιακής χρήσης) Ου Μάικροσοφτ, Βιστα σαξ κλπ

Link to comment
Share on other sites

Έλα, μια χαρά έχω επεξεργαστεί mts στο FCP X. Το μανίκι ήταν να βρω πρόγραμμα να τα αναπαράγει :hehe:

Ίσως NSFW. Την είχα συμμαθήτρια στο δημοτικό. Απλά γελάω.. :hehe:

PATRA GOSSIP _ NEWS .GR: Γνωρίστε Καλύτερα Την Ξεχωριστή Ιλιάδα ... Απλά Εντυπωσιακή

Link to comment
Share on other sites

FinalCut Pro != iMovie. Το ένα το αγοράζεις, το άλλο στο δίνει δωρεάν, για να σε διευκολύνει. Κάτι σαν το Live Movie Maker, της κακιάς MS, που όμως ανοίγει τα mts :hehe: Προφανώς, δεν ψάχνω λύση (έχω και pc για τις σοβαρές δουλειές), απλά γελάω με τα καμώματα της user friendly apple...

Link to comment
Share on other sites

Ίσως NSFW. Την είχα συμμαθήτρια στο δημοτικό. Απλά γελάω.. :hehe:

PATRA GOSSIP _ NEWS .GR: Γνωρίστε Καλύτερα Την Ξεχωριστή Ιλιάδα ... Απλά Εντυπωσιακή

Για ενα χερι που λενε καλη ειναι.τιποτα παραπανω...

Δεν ειναι ωραια(σε μουρη) και φαντασου ειναι και τιγκα στα make up κτλ στις φωτο...

μπορει καλλιστα να παει για τσ---ες ομως :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Νταξ, εχω σπασει πολλα κοκκαλα, εχω κανει περιπου 50 ραμματα σε ολο το σωμα αλλα αυτο το πραγμα ηταν οοοοοοοτι χειροτερο...

Ειχε κανει μια τρουπα στο πλαι απο την εξω μερια και δεν φαινοταν

Το ανεφερα στον χασαπι και μου λεει κατσε να το δω...

Φερνει τα κουβαδακια του τσουκου τσουκου χραααααααααπ πεταχτηκα ολοκληρος...

Μμμμ ωραια μου λεει παμε για σφραγισμα, επειδη δν με πολυ πιανουν οι ενεσεις βαραει τη ποιο δυνατη...

Ξεκιναει να το ανοιξει χρααααααααααπ, ο χειροτερος πονος λεμεεεε...

Αμα το ξανα κανεις μαστορα εχεις φαει μπουκετο λεμεεεεεε...

Μμμμ (με υφος του Ντεξτερ που εχει το θυμα πανω στο τραπεζι) παει για πουλο μου λεει...

2η ενεση πιο μεσα αυτη τη φορα, παλευε ισα με 15 λεπτα και αφου αφησε στον αερα ολα τα γνωστα μπινελικια εβγαλε την αγκυρα....

Δεν ειναι τοσο ο πονος αλλα αν εκεινη τη στιγμη σκεφτεις οτι ο τυπος θελει να φερει σφυρι και καλεμι και να σε κοπαναει με μανια για να το βγαλει ειναι καπως :hehe:

Άστοχη η παρομοίωση σου με τον Ντεξτερ.

Εδώ είναι ο άνθρωπος σου

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=bOtMizMQ6oM]Little Shop of Horrors - Dentist Song - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Για ενα χερι που λενε καλη ειναι.τιποτα παραπανω...

Δεν ειναι ωραια(σε μουρη) και φαντασου ειναι και τιγκα στα make up κτλ στις φωτο...

μπορει καλλιστα να παει για τσ---ες ομως :hehe::hehe:

αν τη δω και στα pokemon Θα σου πω γνώμη :happy:
Link to comment
Share on other sites

θελω να καταγγειλω την Δ.Ο. οτι προσπαθει να επιβαλλει την δικια της γνωμη με αθεμητα μεσα και καταχρηση εξουσιας :p

Nazi Administrators

Evil overlords of computerized activity. Will ban just about anyone they don't like, even if they follow the rules flawlessly. Nazi administrators are generally megalomaniacs whos lust for power overwhelms all sense of judgement, which ends up resulting in terrifying abuse of admin powers. Examples of Nazi administrators can be found at the forums of Sonic HQ, and even here, where the Nazi administrators compulsively delete definitions by request of their other Nazi contacts.

Nazi Admin: Sieg heil!

Innocent person: What?

Nazi Admin: That's it, you're banned!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.