Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ξέρω ότι είναι δεξιούλης, ξέρει ότι είμαι αριστερούλης, για φασίστα δεν τον έχω...

και @PetrosD πέρα του πως ακούγεται (γιατί όντως ακούγεται κάπως) πρέπει να πω δηλαδή ότι κανείς από τους δυο μας δεν καλοβλέπει αγοράκια?

Αλίμονο αν πρέπει να μυρίζω βαρβατίλα σε κάθε ποστ σε ένα φόρουμ..

Προφανώς βρήκα ευκαιρία να κάνω πλάκα, δεν εννοώ ή υπονοώ τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Πριν κάποια χρόνια "γνώρισα" έναν Ολλανδό παίζοντας WoW. Ήταν από τους καλύτερους officers του guild και μαζί σκοτωθήκαμε πολλές φορές, σκοτώσαμε πολλούς δράκους, γίγαντες κτλ κτλ

Αυριο θα γνωρίσω από κοντά αυτόν τον Ολλανδό και χαίρομαι. ::beer:

Δεν τον λέγανε Easar, και το όνομα του είναι Chris έτσι? :D

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION] Δε λέω για απονεύρωση, αλλά για εξαγωγή.

Έκανα 4 φρονιμίτες εξαγωγή πριν ένα χρόνο 2 επισκέψεις, 2 φρονιμίτες τη φορά. Η αναισθησία ήταν 3-4 τσιμπηματάκια και για τους δύο κάθε φορά.

Link to comment
Share on other sites

Γατακια :p εγω σε 45 λεπτα περιπου εβγαλα 4 φρονιμιτες ριζομενους καλα, συνολο 10-12 ενεσεις αναισθησιας και ολα με μια γυρα... (insert bad@ss picture by astro here :p)

ο γιατρος μου ειπε οτι σπανια το αντεχει καποιος τοσο :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν τον λέγανε Easar, και το όνομα του είναι Chris έτσι? :D

Δεν σε πιάνω, το κανονικό του όνομα δεν το θυμάμαι, κάπου πρέπει να το έχω μαζί με το επώνυμο του σε κάτι mail.

[MENTION=9381]papajim[/MENTION] , μπλέξαμε τα μπούτια μας, άλλοι μιλάνε για εξαγωγή, άλλοι για απονευρωση, κανείς νομίζω δεν μίλησε για ολική αναισθησία.

Link to comment
Share on other sites

Ένεση για σφράγισμα; Στην εξαγωγή σου κάνουν ολική αναισθησία;

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION] : Θέλω να σου βγει κανένας skinhead :sarcastic:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=rRbZLSrrIo4&feature=fvwrel]Metallica - Pulling Teeth - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Refurbished on the way :hehe:

μακάρι να είχαν όλοι την εξυπηρέτηση της dell κι ας εστελναν και μεταχειρισμενα.

Δεν θυμαμαι να εχω κανονισει άλλη φορά rma μέσα σε 15 λεπτά, και ταυτόχρονα μέσα 1-3 εργάσιμες να ειναι το προϊόν αντικατάστασης σπίτι μου χωρις να χρειάζεται να τρέχω σε μαγαζια και να πλακώνομαι με ένα σωρό υπαλλήλους ;)

Link to comment
Share on other sites

μακάρι να είχαν όλοι την εξυπηρέτηση της dell κι ας εστελναν και μεταχειρισμενα.

Δεν θυμαμαι να εχω κανονισει άλλη φορά rma μέσα σε 15 λεπτά, και ταυτόχρονα μέσα 1-3 εργάσιμες να ειναι το προϊόν αντικατάστασης σπίτι μου χωρις να χρειάζεται να τρέχω σε μαγαζια και να πλακώνομαι με ένα σωρό υπαλλήλους ;)

Εμένα πάντως με 1 bright pixel μου έστειλαν καινούρια.

Link to comment
Share on other sites

Γατακια :p εγω σε 45 λεπτα περιπου εβγαλα 4 φρονιμιτες ριζομενους καλα, συνολο 10-12 ενεσεις αναισθησιας και ολα με μια γυρα... (insert bad@ss picture by astro here :p)

ο γιατρος μου ειπε οτι σπανια το αντεχει καποιος τοσο :p

Νaι αλλα δεν εχεις δει Star Wars.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.