Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τι σχέση έχει το WarHammer με το StarWars δεν το καταλαβαίνω. Όπως δεν καταλαβαίνω που το πρόβλημα, να παίξει κάποιος το WarHammer και να του αρέσει ΚΑΙ στο καπάκι να δει StarWars και να του αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

[παράπονο]

Ενώ είχα πεί ότι από το e-shop δε θα αγοράσω ξανά ούτε αναλώσιμο, έκανα μια παραγγελία για κάτι που εισάγει φίλος κι έτσι θα είχα υποστήριξη απευθείας.

Η παραγγελία έγινε 24/10/12 13:34 για προϊόν που ήταν άμεσα διαθέσιμο.

3 ημέρες μετά, αποφάσισαν να ελέγξουν αν είναι διαθέσιμα τα προϊόντα (27/10/12 14:35)

Άλλες 2 ημέρες (29/10/12 18:50) τους πήρε για να τα συγκεντρώσουν...

Έκτοτε, ψάχνουν να βρουν στυλό και το μπλόκ για να κόψουν το τιμολόγιο/απόδειξη... :hang2:

[/παράπονο]

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει το WarHammer με το StarWars δεν το καταλαβαίνω. Όπως δεν καταλαβαίνω που το πρόβλημα, να παίξει κάποιος το WarHammer και να του αρέσει ΚΑΙ στο καπάκι να δει StarWars και να του αρέσει.

Τι σχέση το πως βρέθηκε στη συζήτηση;

Γιατί από εκεί και πέρα και τα 2 scifi fantasy είναι, ασχολούνται με το διάστημα, την ανθρωπότητα, τις δυνάμεις μας, διάφορες φυλές και έχουν και ένα φιλοσοφικό υπόβαθρο.

Απλά εγώ άνοιξα τη "διαμάχη" ίσα ίσα για λίγο τζερτζελέ. Στο Π.Ο.Θ. είμαστε εξάλλου εδώ ο Μεγάλος Αδελφός Αστρολάβος είναι πιο ανεκτικός.

269962_479315042100420_1919861857_n.jpg

Έγινε επεξεργασία από bezdim
Link to comment
Share on other sites

Και τι παραπονιεσαι ? κακο του κεφαλιου σου...

Κακό εδώ δεν υπάρχει... Απλά αδικαιολόγητη καθυστέρηση. Άλλωστε είναι κάτι που δε βιάζομαι, για αυτό μπήκα στη διαδικασία, χωρίς ρίσκο. Τι κάνουν όμως όλοι αυτοί που αγοράζουν από εκεί...; Είναι δυνατόν ένα κατάστημα να εργάζεται έτσι...;

Link to comment
Share on other sites

Ο τελευταίος Λαμπίτης που ανοιχτά δήλωσε ότι μισεί κάτι, τρώει καθημερινά mentions με αυτό που μισεί, έτσι δεν είναι @Κοπρίτης?

ετσι, ετσι...

και τα mentions ειναι μονο η μιση αληθεια

που να δεις πμ και mail, τσι τανας το καγκελο σλεω,

μονο το κουτελο δεν μου εχουν χαραξει ακομα

διαδικτυακος βιασμος με κορεατικη ληγμενη βαζελινη

Link to comment
Share on other sites

ετσι, ετσι...

και τα mentions ειναι μονο η μιση αληθεια

που να δεις πμ και mail, τσι τανας το καγκελο σλεω,

μονο το κουτελο δεν μου εχουν χαραξει ακομα

διαδικτυακος βιασμος με κορεατικη ληγμενη βαζελινη

Καλά τέτοια λέγε να τους δίνεις θάρρος.

Θα καταλήξουν να σου στέλνουν πελάτες με gangnam μπλουζάκια, τατουαζ, ringtones, μέχρι και στα χρήματα τυπωμένο πάνω το logo.

Ooops..!

:p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4401]bezdim[/MENTION]

Καλά δεν τον παίζουμε κιόλας με SW. Απλά γουστάρουμε ήχο από lightsaber-ιες και force skills.

Και επειδή με νευρίασες...ας φάω και μπαν, δεν πειράζει, αλλά θα το πω...ο Ichigo είχε μάνα Quincy. Πάρε το spoil στην μάπα :devil:

:jump::suicide:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4482]LevelOne[/MENTION] μου πήρε 1 λεπτό κοιτώντας την εικόνα στο Πανεπιστημιοthread να καταλάβω γιατί έβαλες αυτή την εικόνα.. Νόμιζα ότι εκνευρίστηκες (πάλι?) μαζί μου.

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν εχω κατι μαζί σου, ούτε ειχα επειδη τυχαίνει να μην συμφωνούμε ιδεολογικά. Απλά είμαι της άποψης οτι το πολυ το Κυριε ελέησον το βαριέται και ο παπας. That's all.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.