Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ἀπολυτίκιον

Ἦχος γ'.

Μέγαν εὕρατο ἐv τοῖς κιvδύvοις, σὲ ὑπέρμαχοv, ἡ οἰκουμένη, Ἀθλοφόρε τὰ ἔθνη τροπούμενον. Ὡς οὖν Λυαίου καθεῖλες τὴν ἔπαρσιν, ἐν τῷ σταδίῳ θαῤῥύvας τὸν Νέστορα, οὕτως Ἅγιε, Μεγαλομάρτυς Δημήτριε, Χριστὸν τὸν Θεὸν ἱκέτευε, δωρήσασθαι ἡμῖν τὸ μέγα ἔλεος.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη; ARE YOU KIDDING? :hehe:

Το σύνολο σχεδόν του γράμματος είναι διαφήμιση για το Apple "the informed user would want to pick up and hold" "cool design", ενώ για το Samsung "They are not as cool". :...:

Και ενώ σε όλο το πρώτο κομμάτι της... συγνώμης εμφανίζει το σκεπτικό του δικαστή ως άλλη μια απόδειξη της ανωτερότητας του Apple design, στην τελευταία παράγραφο ξεκάθαρα αφήνει υπόνοιες ότι η απόφαση του δικαστηρίου στην Αγγλία ήταν λανθασμένη. :hehe:

Συμπέρασμα. Ο δικαστής στην Αγγλία κατέληξε σε λάθος απόφαση διότι το προϊόν της Apple του φάνηκε πολύ ποιο cool από αυτό της Samsung.

Μιλάμε για τρελή συγνώμη :jester:

Link to comment
Share on other sites

Απαυτώνω την κοινωνια μου πραγματικα...

Κανεις χαρη σε ενα πολυ κοντινο σου προσωπο και του δινεις δικο σου πισι

775 dual core πανω ddr κλπ κλπ, το κραταει ενα 6μηνο περιπου...

Παιρνω τηλ πριν μερικες μερες, ελα ρε μλκα το χρειαζεσαι το μηχανημα ? οχι...

Ωραια ρε φιλε γιατι εχω ευκαιρια να το πουλησω, ειναι καλο μηχανακι και χρειαζομαι τα λεφτα γιατι μετακομισα κλπ, ναι ναι ξερω ρε φιλε ελα να το παρεις.

ΤΟΣΕΣ μα ΤΟΣΕΣ μερες μιλησαμε 200 φορες, ειχα παει σπιτι του, μιλησα με τους δικους του ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑ...

Τρωω τη π00τσα να παω να το μαζεψω πρωι πρωι, φτανω στο μαγαζι ολο χαρα ολα κομπλε...

Κατσε να βαλω το πισι πανω να δω μηπως θελει τιποτα, βγαζω το καπακι.... ΜΠΟΟΙΙΙΙΙΝΓΚ

478πανω ide δισκος....

Βαραω κοφτες, παιρνω τηλ στο κινητο, δεν απανταει....

Τηλ στο μαγαζι... ο πατερας του... ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ???

ααααα δεν σου ειπε τπτ ? κατι χαλασε στο πισι του μαγαζιου δεν ξερω κλπ κλπ...

Τον βρισκω, ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ???

Εβαλα τα πραγματα σου στο πισι του μαγαζιου να παιζω διαμπλο...

ΚΑΙ ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΣ ΡΕ @ΡΧΙΔΙ ??? οτι δεν θα το καταλαβαινα ????

Ενας ανθρωπος που να κουβαλαει πανω του @@ υπαρχει ??

Εχω κλεισμενο ραντεβου με τον πελατη στις 7 και δεν εχω μηχανημα...

Φυσικα δεν θα του πουλησω αυτο γιατι δεν κοροιδευω τον κοσμο....

ΑΙ σταδιαλα πραγματικα

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
πιπέρι
Link to comment
Share on other sites

εγώ με ξενοδόχο 5* ξενοδοχείου στην αθηνα

-Έχω φωτογραφίες από το 2009 και πριν, κάνατε καμια φωτογράφιση το ξενοδοχείο μετά το 2009?

-Ναι

-Στείλε μου την φωτογράφιση

-Ναι αλλα δεν ξέρω άμα τις έχεις

το μονο που μπορούσα να σκεφτώ εκείνη την στιγμή ήταν

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=btark5_tnnY]Aegean - "Θεσσαλονικιός- Αθηναίος" - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.